TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zaev: Premtuam pilot-projekte, punësim të 300 pilotëve nuk ka as në Murtinon time

Portalb - 09.10.2019

Kryeministri Zoran Zaev, megjithatë s’ka premtuar se në Haraçinë do të punësohen 300 pilotë prej atje, siç theksoi një nga banorët gjatë emisionit debativ “Klik-plus” në “TV21”, njofton Meta.mk.

Zaev: Për punësimet në Haraçinë, nuk kemi premtuar pilotë, por pilot- projekte

Tetova Sot - 09.10.2019

Nuk kemi premtuar punësime të 300 pilotëve në Haraçinë, por realizimin e pilot projekteve –tha kryeminstrti Zoran Zaev lidhur me deklaratat e banorit të Haraçinës se kryeminstrti dhe LSDm para ...

OBRM-PDUKM: Zaev e ka premtuar edhe të pamundurën vetëm sa të fitojë një votë më shumë

Telegrafi - 09.10.2019

Nëpërmjet një njoftimi të partisë opozitare maqedonase thuhet se “po dalin të gjitha gënjeshtrat e Zoran Zaevit të zgjedhjeve të parakohshme kuvendare të vitit 2012.

Zaev: Nuk kemi premtuar punësimin e 300 pilotëve në Haraçinë, por 300 pilot-projekte

Ina - 09.10.2019

Kryeministri, Zoran Zaev deklaroi sot se në Haracinë nuk kanë premtuar punësime të 300 pilotëve, por realizimin e pilot projekteve. Komentet e tij erdhën pasi një qytetarë i Haraçinës kishte pohuar ...