TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I publikuan fotot e vilës në Dardhë, reagon Sonila Meço: Ne i jemi kthyer fshatit e tokës kur shumë të tjerë si ...

SOT - 14.08.2019

Lajmi që qarkulloi sot në portalet online për vilën në fshatin turistik në Dardhë të moderatores Sonila Meço duket që nuk e ka pritur mirë. Meço ka reaguar me anë të një postimi në rrjetin social ...

Një kopësht i vogël botanik; kështu duket vila e Sonila Meços!

Botasot - 14.08.2019

Ndërsa po shijon pushimet herë në det, e herë në destinacionin e saj të preferuar në Dardhë të Korçës, gazetarja Sonila Meço na ka njohur pak orë më parë, me banesën e saj e cila duket si një kopësht ...

Pas pushimeve luksoze në Turqi, ja ku ndodhet Sonila Meço

Mapo - 14.08.2019

Gazetarja Sonila Meço ka vendosur që pas pushimeve në një resort luksoz në Turqi, t’i drejtohet shtëpisë së saj në fshatin Dardhë të Korçës. Përmes fotove të publikuara në rrjetin social në ...

E ndërtuar e gjitha me gurë, dalin pamjet nga vila luksoze e Sonila Meços në fshatin turistik (FOTO)

SOT - 14.08.2019

Gazetarja e njohur Sonila Meço ka publikuar në rrjetet sociale vilën e saj në fshatin turistik të Korçës, Dardhë. Sonila ndodhet atje me pushime, ndërsa nuk ka hezituar të ndajë me ndjekësit pamje ...

Mes malesh, Sonila Meço prezanton vilën e familjes (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.08.2019

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço po i kalon pushimet në Dardhë të Korçës me bashkëshortin dhe vajzën. Atje Sonila po pushon në vilën e saj që ndodhet mes gjelbërimit.

FOTOT: Sonila Meço tregon vilën e saj në Dardhë

Gazeta Tema - 14.08.2019

Sonila Meço i ka kaluar këto pushime mes detit dhe fshatit. Ajo ka publikuar disa foto nga vila e saj që zotëron në Dardhë të Korçës. “Të ‘ushqesh’ një kopësht me lule nis me duart në pleh, por ...

Plot lule e gjelbërim, Sonila Meço tregon për herë të parë pamjet nga vila e saj

Durres Lajm - 14.08.2019

Pas përfundimit të sezonit të emisionit "Tempora" në "Ora News", gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço ka zgjedhur të çlodhet në vilën e saj në Dardhë të Korçës së bashku me Drinin, bashkëshortin dhe ...