TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kida vazhdon të sjell imazhe atraktive nga xhirimet e klipit të ri “Malli”

Telegrafi - 08.11.2019

Këngëtarja e njohur Kida, ka disa ditë që ka paralajmëruar se është duke realizuar një projekt të ri muzikor. Kënga e saj e re do të titullohet “Malli”, dhe këto ditë ajo ka përfunduar xhirimet e ...

Kida lë pa tekst me imazhet e reja nga prapaskenat e klipit të ri

Lajmi.net - 08.11.2019

Kida, këto ditë ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë shumë shpejt, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga shesh-xhirimet, ku vjen ...

Kida shfaqet sonte tepër e nxehtë, ua “heq trurin” me vithet e saj

InfoKosova - 08.11.2019

Këngëtarja Kida ka lënë pa mend të gjithë me pamjen e saj sonte. Ajo duket shumë e nxehtë dhe joshëse. Kida është drejt finalizimit të projektit të ri muzikor i cili publikohet këto ditë.

Kida lë pa tekst me imazhet e reja nga prapaskenat e klipit të ri

Alb Portali - 08.11.2019

Burimi: Kida lë pa tekst me imazhet e reja nga prapaskenat e klipit të ri Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur.

Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para (VIDEO)

Albeu.com - 08.11.2019

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor . Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe ...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para

Gazeta Express - 08.11.2019

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat ...

Shumë shpejt me një projekt të ri muzikor, Kida zbulon me këto pamje një pjesë të xhirimeve

Botasot - 08.11.2019

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor. Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi, ku shfaqet me një ...

Kida paralajmëron klipin e ri në shtratin e mbuluar me para

Lajmi.net - 07.11.2019

Kida, përmes rrjeteve sociale dje konfiroi që gjatë kësaj jave publikohet projekti i saj i ri, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, ka ndarë me ndjekësit edhe disa fotografi të reja, duke zbuluar edhe pak ...

E mbuluar me para, Kida duket mjaft provokuese dhe atraktive gjatë xhirimeve të klipit të ri

Telegrafi - 07.11.2019

Këngëtarja e re, Kida, ka paralajmëruar se këtë javë do të sjellë këngën e saj të re. Teksa ka preferuar që të mos zbulojë shumë detaje, këngëtarja ka publikuar disa imazhe nga xhirimet e klipit, ku ...

Shtrihet në një shtrat të mbushur me shumë para Kida, ku i mori?!

InfoKosova - 07.11.2019

Kida nuk po ndalet. E ka shumë afër momentin e publikimit të këngës së saj më të re. Kida është gati për tu rikthyer me një tjetër super-hit pas atij të fundit që e solli në bashkëpunim me ...

Kida këtë javë sjell këngën e re

Telegrafi - 07.11.2019

Orhidea Latifi apo siç njihet tanimë Kida, tash e një kohë ka nisur punën për një projekt të ri muzikor. Dhe më në fund ajo tregon se kjo këngë është pothuajse në finalizim, ndërsa pritet të ...

Kida këtë javë sjell këngën e re

Alsat - 07.11.2019

Orhidea Latifi apo siç njihet tanimë Kida, tash e një kohë ka nisur punën për një projekt të ri muzikor. Dhe më në fund ajo tregon se kjo këngë është pothuajse në finalizim, ndërsa pritet të ...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para

Zeri - 08.11.2019

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat ...

Kida ‘mbulohet’ me para, provokuese nga shesh-xhirimet e klipit të ri

Zhurnal - 08.11.2019

Kida është gati për tu rikthyer me një tjetër super-hit pas atij të fundit që e solli në bashkëpunim me këngëtarin, Ermal Fejzullahu. Këngëtarja e famshme dhe shumë e suksesshmë është drejt ...

Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para

Tetova Sot - 08.11.2019

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe ...

Çmendet rrjeti/ Këngëtarja e njohur shqiptare fotografohet në krevat e mbuluar e gjitha me para dhe nuk ngeli njeri pa ...

SOT - 08.11.2019

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat ...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para

Ina - 08.11.2019

Këngëtarja e njohur kosovar, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi po ...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para (FOTO)

Tetova Sot - 08.11.2019

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat ...

Kida lë pa tekst me imazhet e reja nga prapaskenat e klipit të ri

Zeri - 08.11.2019

Kida ka publikuar fotografi të reja nga prapaskenat e klipit të ri. Kida, këto ditë ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë shumë shpejt.