TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Himarë, Klosi: Fushata s’mund të cenojë sigurinë në plazhe

BalkanWeb - 12.06.2019

Ministri Klosi pohon se megjithë angazhimin e qeverisë, nga miratimi i VKM-së për “Stacionet e plazhit” tek ndryshimet në kodin penal për të dënuar përsëritësit e zhurmave në plazhe, për sezon veror ...

Blendi Klosi: Kemi kërkuar që zgjedhjet të mos mbaheshin në 30 qershor, por Meta e PD mendonin ndryshe atëherë

Gazeta Tema - 11.06.2019

Ministri i Mjedisit dhe Turizmit, Blendi Klosi i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora tha se mazhoranca ka kërkuar që zgjedhjet të mos mbaheshin në 30 qershor.

Klosi: Bashkitë po harrojnë turizmin prej zgjedhjeve

RTSH - 12.06.2019

Bashkitë janë mbrapa me përgatitjet e sezonit turistik për shkak të fushatës së zgjedhjeve. E këtë kritikë e ka bërë vetë ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi në një takim të Taske Forcës ...

Klosi: Kemi kërkuar që zgjedhjet të mos mbaheshin në 30 qershor

Botasot - 11.06.2019

Ministri i Mjedisit dhe Turizmit, Blendi Klosi i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora tha se mazhoranca ka kërkuar që zgjedhjet të mos mbaheshin në 30 qershor.

Klosi në Himarë: Fushata s’mund të cenojë sigurinë në plazhe

Botasot - 12.06.2019

Ndarja e plazheve nga bashkitë nuk është bërë ende. Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka mbledhur task forcën në Himarë, prej nga u bëri thirrje kryetarëve të bashkive që të mos humbasin vëmendjen nga ...

Klosi në Himarë: Fushata s’mund të cenojë sigurinë në plazhe

ABC News - 12.06.2019

Mblidhet Task Forca e Turizmit në Himarë. Ministri Blendi Klosi u kërkoi kryetarëve të bashkive që për shkak të fushatës elektorale të mos lënë pas dore përgatitjet për sezonin turistik.

Blendi Klosi: Kërkuam që zgjedhjet të mos ishin më 30 qershor, por Meta e PD s’donin

Java News - 11.06.2019

Ministri i Mjedisit dhe Turizmit, Blendi Klosi i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora tha se mazhoranca ka kërkuar që zgjedhjet të mos mbaheshin në 30 qershor.

Klosi ‘i tërheq veshin’ Bashkive: Fushata s’mund të cenojë sigurinë në plazhe

Java News - 12.06.2019

Ndarja e plazheve nga bashkitë nuk është bërë ende. Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka mbledhur task forcën në Himarë, prej nga u bëri thirrje kryetarëve të bashkive që të mos humbasin vëmendjen nga ...

“Nuk e donim 30 qershorin”, ministri i Ramës e shpreh hapur dhe zbulon datat e propozuara nga PS për zgjedhjet 

SOT - 11.06.2019

Ministri i Mjedisit dhe Turizmit, Blendi Klosi i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora u shpreh se mazhoranca ka kërkuar që zgjedhjet të mos mbaheshin në 30 qershor.