TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Përplasja tek “Petro Nini”, pronari i truallit premton zgjidhje nëse familjarët kërkojnë falje

Botasot - 14.03.2019

Në emisionin “Të Paekspozuarit”, ka patur një debat mes pronarit të truallit dhe banorëve të shtëpisë, pranë shkollës “Petro Ninit”, ku pati një përplasje.

Konflikti për pronën te Petro Nini, pronari ofron marrëveshje në “Open”: Ata fëmijë nuk i lë në rrugë!

Top Channel - 14.03.2019

Konflikti i ndodhur pak ditë më parë për një pronë, shtëpi banimi, në zonën e lakmueshme të kryeqytetit, pranë gjimnazit “Petro Nisi Luarasi”, ishte në qendër të debatit në emisionin “Open” nga Eni ...

Më kanë përdhunuar, të kërkojnë falje! Ndërtuesi ka një kërkesë për familjarët tek "Petro Nini"

Albeu.com - 15.03.2019

Në emisionin “Të Paekspozuarit”, ka patur një debat mes pronarit të truallit dhe banorëve të shtëpisë, pranë shkollës “Petro Ninit”, ku pati një përplasje.