TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Çka duhet të dini për njollat kafe në lëkurë?

Zhurnal - 14.03.2019

Njollat kafe janë të njohura ndryshe si njollat e plakjes së lëkurës. Pavarsisht se të padëmshme, ato mund të ndikojnë në pamjen tuaj të jashtëme dhe të kthehen në një stres të përditshëm.

Ju bezdisin njollat kafe në fytyrë? Çfarë i shkakton dhe si t’i trajtoni në shtëpi

Durres Lajm - 14.03.2019

Pavarsisht se të padëmshme, ato mund të ndikojnë në pamjen tuaj të jashtëme dhe të kthehen në një stres të përditshëm. Krijimi i tyre mund të vijë nga plakja, stresi, njollat e shtatzanisë, mungesa e ...

Çka duhet të dini për njollat kafe në lëkurë?

Zeri - 16.03.2019

Njollat kafe janë të njohura ndryshe si njollat e plakjes së lëkurës. Pavarësisht se të padëmshme, ato mund të ndikojnë në pamjen tuaj të jashtme dhe të kthehen në një stres të përditshëm.

Keni njolla në fytyrë? Ja si ti trajtoni

Tetova Sot - 15.03.2019

Njollat kafe janë të njohura ndryshe si njollat e plakjes së lëkurës. Pavarsisht se të padëmshme, ato mund të ndikojnë në pamjen tuaj të jashtëme dhe të kthehen në një stres të përditshëm.

Keni njolla në fytyrë? Ja si ti trajtoni

LajmiFundit - 15.03.2019

Njollat kafe janë të njohura ndryshe si njollat e plakjes së lëkurës. Pavarsisht se të padëmshme, ato mund të ndikojnë në pamjen tuaj të jashtëme dhe të kthehen në një stres të përditshëm.

Keni njolla në fytyrë? Ja si ti trajtoni

Botasot - 15.03.2019

Krijimi i tyre mund të vijë nga plakja, stresi, njollat e shtatzanisë, mungesa e vitaminave në trup apo të jenë gjenetikisht të trashëguara. Gjithsesi pavarsisht shkakut të krijimit të këtyre ...