TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Luis Enriques i del emri për trajner te PSG-ja

Lajm - 07.12.2017

Ish-trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, i cili është duke shijuar pushimin pas largimit nga stoli blaugrana në fund të sezonit të kaluar, shihet në listën e kandidatëve për të zëvendësuar vitin e ...

PSG e sheh Allegrin si zëvendësues të Emery

Telegrafi - 07.12.2017

Raportimet e fundit që vijnë nga Italia bëjnë të ditur se PSG e ka në krye të listës emrin e Massimiliano Allegrit, për ta zëvendësuar Unai Emery. Mësohet se PSG do ta largojë në fund të sezonit ...

Lamtumirë Emery, PSG gjen trajnerin e ri

Lajmi.net - 07.12.2017

Paris Saint-Germain ka identifikuar një kandidat për trajner të ri. Unai Emery mund të largohet nga posti i trajnerit të Paris Saint-Germain. Drejtuesit e klubit janë të pakënaqur me lojën e skuadrës ...

Nëse ndodh kjo, lamtumirë Paris Saint-Germain

Lajmi.net - 07.12.2017

. Pronari i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi është i pakënaqur me paraqitjet e skuadrës në javët e fundit. E përditshmja sportive franceze “L’Equipe” raporton se humbjet e fundit kanë rikthyer ...

Al-Kelaifi: Ne nuk luajtëm mirë dhe jam i zhgënjyer me rezultati

Albeu.com - 06.12.2017

Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi nuk është i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në humbjen 3:1 ndaj Bayern Munichut Nasser Al-Khelaifi ka paralajmëruar trajnerin Unai Emery që të mendojë ...

PSG e ka gjetur pasardhësin e Emerys, nëse ai dështon fitimin e Champiosit

Albeu.com - 07.12.2017

Mediat italiane bëjnë të ditur se PSG e ka në krye të listës emrin e Massimiliano Allegrit, për ta zëvendësuar Unai Emery. Mësohet se PSG do ta largojë në fund të sezonit spanjollit nëse nuk arrin të ...