TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Klopp konfirmon praninë e Van Dijk dhe Henderson ndaj City-t, mungojnë 3 lojtarë

SuperSport - 08.11.2019

Të dielën pasdite në orën 17:30 në Anfield do të luhet akti i parë i duelit Liverpool-Manchester City, një takim tepër i rëndësishëm që natyrisht pritet të influencojë ndjeshëm edhe në ecurinë e ...

Klopp qetëson tifozët e Liverpool: Van Dijk dhe Henderson të gatshëm për Man City

Lajmi.net - 08.11.2019

Para kësaj ndeshje në dyshim për ‘Reds’ ishin Virgil van Dijk dhe Jordan Henderson. Por, trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka qetësuar tifozët me deklaratën e tij të fundit për dyshen e skuadrës.

Klopp konfirmon praninë e Van Dijk dhe Henderson ndaj Cityt, mungojnë 3 lojtarë

Gazeta Express - 08.11.2019

Të dielën pasdite në orën 17:30 në Anfield do të luhet akti i parë i duelit Liverpool-Manchester City, një takim tepër i rëndësishëm që natyrisht pritet të influencojë ndjeshëm edhe në ecurinë e ...