TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tërmeti, Miriam Cani: E lumtur që kemi ndihmuar rreth 200 familje

Albeu.com - 02.12.2019

Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin javën që lamë pas. Tërmeti shkaktoi mbi 50 të vdekur dhe qindra të plagosur, ndersa edhe shumë dëme materiale, kryesisht në Durrës dhe në Thumanë.

U tha që këngëtarët e Shqipërisë s’po ndihmojnë pas tërmetit, reagon Miriam Cani

Gazeta Express - 02.12.2019

Shumica e këngëtarëve të Shqipërisë ishin në thumb të kritikave pasi që nuk ishin parë në vendin e ngjarjes me të rënë tragjedia që kaploi mëngjesin e 26 nëntorit në Durrës të Shqipërisë Reagime të shumta, por edhe donacione të këngëtarëve të ...

Miriam Çani: Unë dhe Albani kemi ndihmuar në heshtje

Lajmi.net - 02.12.2019

Miriam Çani dhe Alban Skenderaj kanë qëndruar të heshtur gjatë javës së ‘kaosit’ ku në Shqipëri shumë persona humbën jetën dhe qindra të tjerë mbetën të plagosur, shkruan lajmi.net. Si shumë artistë të tjerë edhe çifti Miriami dhe Albani kanë ...

Miriam Cani: Unë dhe Albani jemi munduar të ndihmojmë në heshtje dhe me dashuri

Telegrafi - 02.12.2019

Për tërmetin e së martës (26 nëntor), që la mbi 50 persona të vdekur dhe qindra tjerë të lënduar, u solidarizuan pothuajse të gjithë artistët e estradës shqiptare. Në mesin e tyre janë edhe këngëtari Alban Skënderaj bashkë me partneren e tij, Miriam ...

Miriam Cani: Unë dhe Albani jemi munduar të ndihmojmë në heshtje dhe me dashuri

Botasot - 02.12.2019

Për tërmetin e së martës (26 nëntor), që la mbi 50 persona të vdekur dhe qindra tjerë të lënduar, u solidarizuan pothuajse të gjithë artistët e estradës shqiptare. Në mesin e tyre janë edhe këngëtari Alban Skënderaj bashkë me partneren e tij, Miriam ...

Miriam Cani: Unë dhe Albani jemi munduar të ndihmojmë në heshtje dhe me dashuri

Syri.net - 02.12.2019

Për tërmetin e së martës (26 nëntor), që la mbi 50 persona të vdekur dhe qindra tjerë të lënduar, u solidarizuan pothuajse të gjithë artistët e estradës shqiptare. Në mesin e tyre janë edhe këngëtari Alban Skënderaj bashkë me partneren e tij, Miriam ...

Miriam Çani: Unë dhe Albani kemi ndihmuar në heshtje

Zeri - 02.12.2019

Miriam Çani doli me një postim lidhje me tërmetin e 26 nëntori. Miriam Çani dhe Alban Skenderaj kanë qëndruar të heshtur gjatë javës së ‘kaosit’ ku në Shqipëri shumë persona humbën jetën dhe qindra të tjerë mbetën të plagosur, shkruan lajmi.net.