TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ky është ‘skenari’ që do ta sillte De Ligt tek Barcelona

Lajmi.net - 11.02.2019

Pas transferimit të Frenkie de Jong nga Ajax, flitej se Barcelona do ta transferojë edhe qendër mbrojtësin e skuadrës holandeze, Matthijs De Ligt. De Ligt do t’i kushtonte Barcelonës një ‘mal’ me ...

U kry: Juventus i mposht të gjithë për De Ligtin

Lajmi.net - 11.02.2019

Juventus është duke i prirë garës për Matthijs de Ligt. Juventus është shumë afër ta transferojë Matthijs de Ligt nga Ajaxi. Barcelona, Manchester City, Manchester United, Arsenal, Chelsea dhe ...

Ky është ‘skenari’ që do ta sillte De Ligt tek Barcelona

Medial - 11.02.2019

Pas transferimit të Frenkie de Jong nga Ajax, flitej se Barcelona do ta transferojë edhe qendër mbrojtësin e skuadrës holandeze, Matthijs De Ligt. De Ligt do t’i kushtonte Barcelonës një ‘mal’ me ...

Juventus i mposht të gjithë për De Ligtin

Botasot - 11.02.2019

Juventus është duke i prirë garës për Matthijs de Ligt. Juventus është shumë afër ta transferojë Matthijs de Ligt nga Ajaxi. Barcelona, Manchester City, Manchester United, Arsenal, Chelsea dhe ...

Ky është ‘skenari’ që do ta sillte De Ligt tek Barcelona

Ina - 12.02.2019

Pas transferimit të Frenkie de Jong nga Ajax, flitej se Barcelona do ta transferojë edhe qendër mbrojtësin e skuadrës holandeze, Matthijs De Ligt. De Ligt do t’i kushtonte Barcelonës një ‘mal’ me ...

U kry: Juventus i mposht të gjithë për De Ligtin

Medial - 11.02.2019

Juventus është duke i prirë garës për Matthijs de Ligt. Juventus është shumë afër ta transferojë Matthijs de Ligt nga Ajaxi. Barcelona, Manchester City, Manchester United, Arsenal, Chelsea dhe ...