TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sherr mes dy të rinjve, plagoset rëndë me kaçavidë njëri prej tyre

Zhurnal - 14.08.2019

Durrës, 14 gusht – Një sherr mes dy të rinjsh është shënuar paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë godinës së pallatit të sportit në Durrës, ku një prej të rinjve është ...

Plagosje me thikë në Durrës, arrestohet autori

Medial - 14.08.2019

Një 19 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit këtë të martë pasi plagosi një person me thikë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.12, ndërsa në pranga ka rënë shtetasi M.P.

Plagosje me thikë në Durrës, arrestohet autori

Top Channel - 14.08.2019

Këtë të mërkurë në lagjen Nr.12, 19-vjeçari M.P. 19 vjeç, ka plagosur me një mjet prerës (thikë) 59-vjeçarin Q.Xh., banues në Durrës. Policia Rrugore që ishte me shërbim në atë zonë është vënë ...

Sherr në mes të Durrësit/ I ngul kaçavidën shokut, arrestohet i riu

SOT - 14.08.2019

Një konflikt i çastit ka degjeneruar në përdorimin e armëve të ftohta në Durrës. Mësohet se dy të rinj janë zënë tek tregu blegtoral pranë pallatit të sportit Ramazan Njala dhe ka mbetur i plagosur ...

Plagosje me thikë në Durrës, policia arreston 19-vjeçarin

Mapo - 14.08.2019

Një 59-vjecar ka mbetur i plagosur në qendër të qytetit të Durrësit. Policia tha se ka vënë në pranga autorin e krimit, 19 vjeçarin me iniciale M.P. “Më datë 14.08.2019, në lagjen Nr.12, shtetasi M.P.

Sherr mes të rinjve në qendër të Durrësit, një i plagosur

Gazeta Express - 14.08.2019

Një konflikt mes dy të rinjve u shënua në qendër të qytetit të Durrësit mesditën e sotme. Në sherr e sipër njëri prej të rinjve është goditur me kaçavidë.

Plagosje me thikë në mes të Durrësit

Durres Lajm - 14.08.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qendër të Durrësit para pak minutash, ku një person është plagosur me kaçavidë. Mësohet se i plagosuri, 59-vjeçari Q.Xh.

Shkodër/ Tre persona arrestohen për plagosjen e 38 vjeçarit

Top Channel - 13.08.2019

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimin e tre personave, të cilët akuzohen për plagosjen e shtetasit me iniciale V. Sh., 38 vjeç. Ngjarja ndodhi dje në lagjen “Mark Lula”, ku 38 vjeçari u ...

Plagosën me thikë 38-vjeçarin, arrestohen dy vëllezërit dhe shoku i tyre

Albeu.com - 13.08.2019

Arrestohen tre autorët e plagosjes së 38-vjeçarit Vate Shpati mesditën e djeshme në lagjen “ Mark Lula”. Në pranga kanë rënë dy vëllezërit Aleks e Luigj Martini dhe S. P.

Plagosja në Shkodër, arrestohen 2 vëllezër

ABC News - 13.08.2019

Dy vëllezër dhe shoku i tyre janë vënë në pranga për plagosjen e Vate Shpatit pasditen e së hënës në Shkodër. Të tre personat banues në lagjen ‘Mark Lula” , aty ku dhe ndodhi ngjarja, pas një ...

Plagosën vëllain e oficerit të policisë në Shkodër, 3 në pranga

BalkanWeb - 13.08.2019

Zbardhet dhe dokumentohet ngjarja e ndodhur mesditën e 12 gushtit, ku mbeti i plagosur 38-vjeçari Vat Shpati, ndersa jane vene ne pranga 3 autorët e dyshuar.

Plagosën 38-vjeçarin në Shkodër, arrestohen 2 vëllezërit

Durres Lajm - 13.08.2019

Dy vëllezër qëllojnë me thikë 38-vjeçarin Policia e Shkodrës ka mundur të arrestojë autorët e dyshuar të plagosjes së 38-vjeçarit me iniciale V.Sh., ngjarje e ndodhur një ditë më parë.

Plagosje me thikë në Durrës, arrestohet autori

Botasot - 14.08.2019

Këtë të mërkurë në lagjen Nr.12, 19-vjeçari M.P. 19 vjeç, ka plagosur me një mjet prerës (thikë) 59-vjeçarin Q.Xh., banues në Durrës. Policia Rrugore që ishte me shërbim në atë zonë është vënë ...

Sherr me thikë në qendër të Durrësit, i riu plagos 59-vjeçarin

BalkanWeb - 14.08.2019

Një 59-vjecar ka mbetur i plagosur në qendër të qytetit të Durrësit. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se i plagosuri, është goditur me thike.

Detajet e reja/ Në lokal me autorët, si u plagos vëllai i oficerit të policisë sot në Shkodër (EMRI)

SOT - 12.08.2019

Të tjera detaje kanë dalë në dritë për ngjarjen e Shkodrës, ku mbeti i plagosur 38-vjeçari Vat Shpati. Mësohet se i plagosuri është vëllai i oficerit të policisë për vrasjet, Pëllumb Shpati.

Shkodër, vëllezërit plagosin me thikë 38-vjeçarin

Top Channel - 12.08.2019

Një plagosje me thikë ka ndodhur sot në qytetin e Shkodrës. Ngjarja u regjistrua në në lagjen “Mark Lula” Shkodër, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, ku i plagosur ka mbetur shtetasi ...

Plagosën 38-vjeçarin në Shkodër, këta janë 2 vëllezërit që i futën thikën burrit pasi u kapën me fjalë

SOT - 12.08.2019

Një plagosje me thikë u regjistrua ditën e sotme në Shkodër. Në lidhje me këtë ngjarje policia ka shpallur në kërkim dy vëllezërit, Aleks dhe Luigj Martini.

Plagosja me thikë në Shkodër/ Identifikohen autorët, detaje të reja

Mapo - 12.08.2019

Një 38-vjeçar i identifikuar si Vat Shpati, është plagosur me thikë mesditën e sotme në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mark Lula”. Policia deklaron se krimi ka ndodhur pas një konflikti të ...

Në lokal me autorët, si u plagos vëllai i oficerit të policisë

BalkanWeb - 12.08.2019

Teksa minutat kalojnë të tjera detaje dalin në dritë për ngjarjen e Shkodrës, ku mbeti i plagosur 38-vjeçari Vat Shpati. Gazetari i “BalkanWeb” , Senad Nikshiqi raporton se i plagosuri është vëllai i ...

Dy vëllezër qëllojnë me thikë 38-vjeçarin

Durres Lajm - 12.08.2019

Një 38-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi është qëlluar me thikë pas një konflikti të çastit. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër në lagjen “Mark Lula”. I plagosuri është me iniciale V.Sh.

Shkodër/ Tre persona arrestohen për plagosjen e 38 vjeçarit

Botasot - 13.08.2019

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimin e tre personave, të cilët akuzohen për plagosjen e shtetasit me iniciale V. Sh., 38 vjeç. Ngjarja ndodhi dje në lagjen “Mark Lula”, ku 38 vjeçari u ...

Plagosja me thikë e 38-vjeçarit në Shkodër, policia arreston dy vëllezërit dhe shokun e tyre (EMRAT+DETAJE)

SOT - 13.08.2019

Arrestohen tre autorët e plagosjes së 38-vjeçarit Vate Shpati mesditën e djeshme në lagjen “Mark Lula”. Në pranga kanë rënë dy vëllezërit Aleks e Luigj Martini dhe S. P.

Plagosja me thikë në Shkodër, policia arreston 3 persona, si nisi sherri

Gazeta Express - 13.08.2019

Policia e Shkodrës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur një ditë më parë ku mbeti i plagosur me thikë një person. Janë vënë në pranga 3 autorët e dyshuar të ngjarjes.

Plagosja në Durrës/ I grabiti telefonin në dyqan dhe më pas e qëlloi me thikë, detaje nga ngjarja

Durres Lajm - 14.08.2019

Plagosje me thikë në mes të Durrësit Detaje të tjera zbulohen nga plagosja me thikë që ndodhi mesditën e sotme në lagjen nr.12 të Durrësit. Autori i ngjarjes, 19-vjeçari M.P.

Plagoset me thikë 38-vjeçari në Shkodër, identifikohen autorët

BalkanWeb - 12.08.2019

Një person është plagosur me thikë mesditën e sotme në Shkodër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mark Lula” Shkodër. Policia deklaron se i plagosur ka mbetur shtetasi Vat Shpati, 38 vjeç dhe ...

Në lokal me autorët, si u plagos vëllai i oficerit të policisë

Medial - 12.08.2019

Teksa minutat kalojnë të tjera detaje dalin në dritë për ngjarjen e Shkodrës, ku mbeti i plagosur 38-vjeçari Vat Shpati. Gazetari i “BalkanWeb” , Senad Nikshiqi raporton se i plagosuri është vëllai i ...

DETAJET: Goditën me thikë 38-vjeçarin pas sherrit në lokal, policia e Shkodrës kap dy vëllezërit

Gazeta Tema - 13.08.2019

Policia ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur mesditën e 12 gushtit, ku ka mbetur i plagosur shtetasi V atë Shpati 38-vjeçari mbeti i plagosur dje pas një sherri me dy vëllezër në lagjen ...