TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Publikohet lista e gjerë e Kosovës

Gazeta Express - 12.07.2019

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll të hënën (15 korrik) nga ora 10:00 do ta ketë grumbullimin e parë në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë, në kuadër të fazës së tretë të parakualifikimeve ...

Zbulohet lista e lojtarëve të Përfaqësueses së Kosovës në basketboll

Koha.net - 12.07.2019

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll të hënën (15 korrik) nga ora 10:00 do ta ketë grumbullimin e parë në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë, në kuadër të fazës së tretë të parakualifikimeve ...

Publikohet lista e gjerë e Kosovës

Lajmi.net - 12.07.2019

Përzgjedhësi i Kosovës, DamirMulaomeroviq, ka shpallur listën e gjerë me 16 basketbollistë. Kosova më 20 dhe 21 korrik do t’i zhvillojë edhe dy ndeshje miqësore me Sllovakinë në udhëtim.

Damir Mulaomerovic publikon listën e gjerë të Kosovës

Telegrafi - 12.07.2019

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll të hënën (15 korrik) nga ora 10:00 do ta ketë grumbullimin e parë në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë, në kuadër të fazës së tretë të parakualifikimeve ...

Zbulohet lista e Kosovës për kualifikueset për evropian

Zeri - 12.07.2019

Trajneri i Kosovës Damir Mu;aomeroviq, tashmë e ka të artë se me çfarë ekipi do të garojë në kualifikueset për evropian. Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll të hënën (15 korrik) nga ora 10:00 do ta ...

Mulaomeroviq shpall listën e Kosovës kundër Britanisë së Madhe

Botasot - 12.07.2019

Kombëtarja e Kosovës në basketboll të hënën (15 korrik) nga ora 10:00 do ta ketë grumbullimin e parë në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë, në kuadër të fazës së tretë të parakualifikimeve ...