TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ngatërroi Shqipërinë me Armeninë, spikeri i stadiumit të Francës rrëfen tmerrin: Nuk fjeta për 2 ditë

Zeri - 11.09.2019

Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le ...

Dopio-gafë në ndeshjen Francë-Shqipëri, spikeri i stadiumit: Nuk fjeta për dy ditë

Albeu.com - 11.09.2019

Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të "Stade le ...

Ngatërroi himnin e Shqipërisë, flet spikeri: S’kam fjetur dy ditë

BalkanWeb - 11.09.2019

Ajo që ndodhi ditën e shtunë në “Stade De France” bëri xhiron e botës dhe e vuri në një pozitë shumë të sikletshme Francës, e cila kërkoi ndjesë zyrtarisht te pala shqiptare për ngatërrimin e himnit ...

Ngatërroi Shqipërinë më Armeninë, komentatori: Nuk më zuri gjumi dy ditë

Java News - 11.09.2019

Incidenti me himnin e Shqipërisë, në ndeshjen ndaj Francës, ishte vetëm episodi i parë i asaj nate. Më vonë, spikeri i stadiumit tha se kërkon ndjesë për ngatërrimin e himnit të Armenisë, ndërkohë që ...

Ngatërrimi i himnit në Francë, reagon Cana: Mungesë respekti

Albeu.com - 10.09.2019

Përballja ndaj kampionëve të botës nisi me një incident për skuadrën tonë. Organizatorët dhe drejtuesit e stadiumit “Stade de France” ngatërruan himnin , teksa u ekzekutua një i gabuar dhe jo ai ...

Ngatërroi Shqipërinë me Armeninë, spikeri i stadiumit të Francës: Nuk fjeta për 2 ditë

Gazeta Express - 11.09.2019

Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa kërkonte ndjesë për incidentin, ishte spikeri i stadiumit të “Stade le ...

Ngatërroi himin e Shqipërisë me të Armenisë, komentatori: Nuk më zuri gjumi dy ditë

Gazeta Tema - 11.09.2019

Incidenti me himnin e Shqipërisë, në ndeshjen ndaj Francës, ishte vetëm episodi i parë i asaj nate. Më vonë, spikeri i stadiumit tha se kërkon ndjesë për ngatërrimin e himnit të Armenisë, ndërkohë që ...

Ngatërroi himnin e Shqipërisë, flet për herë të parë spikeri: S’kam fjetur dy ditë, jam gati të marr përsipër pasojat

SOT - 11.09.2019

Ajo që ndodhi ditën e shtunë në “Stade De France” bëri xhiron e botës dhe e vuri në një pozitë shumë të sikletshme Francës, e cila kërkoi ndjesë zyrtarisht te pala shqiptare për ngatërrimin e himnit ...