TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rrahmani: Mezi po pres fillimin e sezonit

Albeu.com - 13.08.2019

Në prag të sezonit të ri në Serie A, TuttoHellasVerona ka publikuar një intervistë me mbrojtësin kosovar, Amir Rrahmani . Në intervistën e realizuar nga gazetari kosovar, Dren Gërguri, Rrahmani , ...

Rrahmani: Kalimi në Verona, hap i madh në karrierën time

Gazeta Express - 13.08.2019

Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani ka realizuar një intervistë me faqen zyrtare të Veronës derisa ka folur për kalimin e tij në Seria A dhe rëndësinë e këtij transferi Amir Rrahmani ndërroi skuadrën ...

Rrahmani i gatshëm për sezonin e parë në Serie A

Koha.net - 13.08.2019

Amir Rrahmani është i gatshëm për sezonin e tij të parë në Serie A me skuadrën e Hellas Veronës. Në një intervistë për “Tuttohellasverona.it”, qendërmbrojtësi kosovar ka deklaruar se faza përgatitore ...