TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Eugent Bushpepa kërkon ndihmë: Dikush po përpiqet të fitojë para në emrin tim

BalkanWeb - 16.05.2018

TIRANE- Këngëtari Eugent Bushpepa, i cili përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision me këngën ‘Mall’ dhe u rendit në vendin e 11 ka njoftuar fansat për të bërë kujdes, pasi një person po hiqet si ai për të ...

Thirrja e Eugent Bushpepës: Po përpiqet të vjedhë para në emrin tim, ju lutem na ndihmoni

SOT - 16.05.2018

Eugent Bushpepa ka njoftuar se dikush po përpiqet të përfitoj para në Emrin e tij, duke kërkuar donacione. Përmes një postimi në Facebook ai shkruan se dikush që pretendon se është ai, por bën ...

"A është bërë xheloze Andia për Elenin?" Përgjigjet Eugenti

Durres Lajm - 16.05.2018

Gjatë kësaj periudhe këngëtari Eugent Bushpepa ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes së tij në Eurovizion me këngën “Mall”. Mbrëmjen e sotme, ai është i ftuar në Top Show, ku në ...

Shkak për xhelozinë e partneres së Eugent Bushpepë, Eleni?

LajmiFundit - 16.05.2018

Eugent Bushpepa zgjodhi që në rrugëtimin e tij në Eurovision 2018, të mbante pranë edhe partneren e tij të zemrës Andian, me të cilën janë mëse të dashururar prej gjashtë vitesh.

Fama e Eugent Bushpepës, po keqpërdoret nga shqiptarët! Këngëtari denoncon

LajmiFundit - 16.05.2018

Eugent Bushpepa është rikthyer në Tiranë, pas përfaqësimit dinjitoz në finalen e festivalit të muzikës Eurovision 2018. Por pas kthimit nga Lisbona, këngëtari i hitit “Mall” po përballet me një ...

"A është bërë xheloze Andia për Elenin?", përgjigjet Eugenti!

Gazeta Express - 16.05.2018

Gjatë kësaj periudhe këngëtari Eugent Bushpepa ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes së tij në Eurovizion me këngën ...

Eugent Bushpepa kërkon ndihmë: Dikush po përdor emrin tim për para!

Mapo - 16.05.2018

Këngëtari i njohur, Eugent Bushpepa ka bërë një deklaratë se dikush po përdor emrin e tij për të fituar para. Në një postim në Facebook, ai shkruajti: “Dikush, që pretendon se është Eugenti po ...

Pas EuroSong...Eugent Bushpepa bën denoncimin, po vidhen para nën emrin e tij

Gazeta Express - 16.05.2018

Këngëtari Eugent Bushpepa pasi u kthye plot sukses dhe famë nga skena e Eurovizionit ka denoncuar një rast abuzimi që po bëhet duke përdorur emrin e ...

“A është bërë xheloze Andia për Elenin?”, përgjigjet Eugenti!

Tetova Sot - 16.05.2018

Gjatë kësaj periudhe këngëtari Eugent Bushpepa ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes së tij në Eurovizion me këngën “Mall”. Mbrëmjen e sotme ai është i ftuar në Top Show, ku në ...

Eugent Bushpepa denoncon: Po vidhen para nën emrin tim

Durres Lajm - 16.05.2018

Këngëtari Eugent Bushpepa pasi u kthye plot sukses dhe famë nga skena e Eurovizionit ka denoncuar një rast abuzimi që po bëhet duke përdorur emrin e tij.

Besojeni ose jo, ky është profesioni i vërtetë i Eugent Bushpepës

Lajmi.net - 15.05.2018

Ishte fitues i festivalit të 56-të të festivalit të Radio Televizionit Shqiptar. Eugent Bushpepa është këngëtari shqiptar i cili përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision 2018” me këngën e tij “Mall”, ...

Eleni bëri shqiponjën, Bushpepa: Përfaqësuesit e Qipros më kërkuan të fshija foton

Durres Lajm - 15.05.2018

I ftuar mbrëmë në emisionin "Opinion", këngëtari Eugent Bushpepa, i cili përfaqësoi Shqipërinë në festivalin e këngës "Eurovizion 2018" ka zbuluar diçka më shumë rreth fotos të shumë komentuar me ...

Foton me simbolin e shqiponjës tentuan ta detyronin Eugentin ta fshinte! / Video

Alb Portali - 15.05.2018

Ai foli për eksperiencën në Eurosong 2018 dhe shprehu falenderimet për mbështetjen e shqiptarëve e po ashtu lumturinë për rezultatin e arritur. Veç të tjerash Eugenti rrëfeu edhe për takimin me Eleni ...

Eugent Bushpepa: Çfarë më çuditi në Eurovision!

LajmiFundit - 15.05.2018

Gjatë intervistës në emisionin ‘Opinion’ Eugent Bushpepa, u shpreh se një nga gjërat që nuk priste nga Eurosong2018 ishte vlerësimi i Italisë ndaj këngës së tij.

Eugent Bushpepa i irrituar me Italinë, Artan Fuga: Një Zot e merr vesh se çfarë kërkojnë shqiptarët, iu duket sikur ...

Gazeta Tema - 15.05.2018

Eugent Bushpepa është shprehur i lumtur me atë që ka arritur në Eurovizion, por ka pasur edhe pakënaqësi të vogla. Mbi të gjitha ai është shprehur se është çuditur së tepërmi me vlerësimin e Italisë ...

Eugent Bushpepa tregon cila ishte çudia më e madhe e Eurovisionit

Ina - 15.05.2018

Eurosong ka përfunduar edhe për këtë vit, por komentet pas eventit nuk ka marrë fund ende. Gjatë këtyre ditëve, votat e shteteve të ndryshme janë bërë çështje e ditës.

Cila ishte çudia më e madhe në Eurovision? Ja rrëfimi i Bushpepës

SOT - 15.05.2018

Eugent Bushpepa, i cili na bëri krenar me vokalin e tij në Eurosong2018, në një intervistë për “Opinion” ka folur dhe për votat e jurisë. Faktin që juria italiane i dha 0 pikë, Genti shprehet se nuk ...

Eugent Bushpepa: Qipriotët ishin kundër imazhit me shqiponjën, Eleni më kërkoi që mos ta fshijë

Telegrafi - 15.05.2018

Eurgent Bushpepa, Eleni Fouriera si dhe Ermal Meta ishin tre shqiptarë që përfaqësonin shteteve të ndryshme në festivalin evropian të muzikës. Këngëtari përfaqësues i Shqipërisë në Eurovision, Eugent ...

Kjo foto i hapi probleme...Eugenti tregon reagimin e Elenit pasi i kërkuan t'a zhdukte publikimin

Gazeta Express - 15.05.2018

Eugent Bushpepa ishte i ftuar mbrëmjen e kësaj të hëne në një intervistë përball gazetarit Blendi ...

Eugent Bushpepa tregon cila ishte çudia më e madhe e Eurovisionit

Gazeta Express - 15.05.2018

​ Eurosong ka përfunduar edhe për këtë vit, por komentet pas eventit nuk ka marrë fund ...

Pas EuroSong…Eugent Bushpepa bën denoncimin, po vidhen para nën emrin e tij (FOTO)

Tetova Sot - 16.05.2018

Këngëtari Eugent Bushpepa pasi u kthye plot sukses dhe famë nga skena e Eurovizionit ka denoncuar një rast abuzimi që po bëhet duke përdorur emrin e tij.

Ky është profesioni i vërtetë i Eugent Bushpepës!

Alb Portali - 15.05.2018

Eugent Bushpepa është këngëtari shqiptar i cili përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision 2018” me këngën e tij “Mall”, shkruan lajmi.net. Ai u rendit në vendin e 11-të duke u cilësuar si një ndër zërat ...

Bushpepa i pakënaqur me Italinë, Fuga: Shqiptarët fajësojnë Europën për dështimet e tyre

Java News - 15.05.2018

Eugent Bushpepa është shprehur i lumtur me atë që ka arritur në Eurovizion, por ka pasur edhe pakënaqësi të vogla. Mbi të gjitha ai është shprehur se është çuditur së tepërmi me vlerësimin e Italisë ...

Eugent Bushpepa tregon cila ishte çudia më e madhe e Eurovisionit

Zhurnal - 15.05.2018

Eugent Bushpepa tregon cila ishte çudia më e madhe e Eurovisionit Eurosong ka përfunduar edhe për këtë vit, por komentet pas eventit nuk ka marrë fund ende.

Eugent Bushpepa rrëfen për foton me Eleni Fourierën: Qipro më kërkoi ta hiqja

BalkanWeb - 15.05.2018

TIRANE – Eurgent Bushpepa, Eleni Fouriera si dhe Ermal Meta ishin tre shqiptarë që përfaqësonin shtete të ndryshme në festivalin evropian të muzikës. Mbrëmjen e djeshme Eurgenti ishte i ftuar në ...