TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Spanjë, Sanchez: BE jo privilegje të tjera Londrës për Brexit

BalkanWeb - 12.09.2019

Kreu i qeverisë spanjolle, Pedro Sanchez theksoi sot se Londra nuk mund të merrte të tjera privilegje nga BE në kuadër të Brexit dhe gjykoi se një dalje pa marrëveshje ishte një skenar shumë i ...

Sanchez: BE jo privilegje të tjera Londrës për Brexit

Flaka - 11.09.2019

Kreu i qeverisë spanjolle, Pedro Sanchez theksoi sot se Londra nuk mund të merr të tjera privilegje nga BE-ja, në kuadër të Brexit dhe gjykoi se një dalje pa marrëveshje ishte një skenar shumë i ...

Kryeministri i Spanjës kundër privilegjeve të tjera të BE-së Londrës për Brexit

Koha.net - 12.09.2019

Kreu i Qeverisë spanjolle, Pedro Sanchez theksoi sot se Londra nuk mund të merrte të tjera privilegje nga BE në kuadër të Brexit dhe gjykoi se një dalje pa marrëveshje ishte një skenar shumë i ...