TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Murrizi: Rama-Basha pakt nën skuta për të zmadhuar vjedhjet

BalkanWeb - 16.05.2019

Deputeti Myslim Murrizi, njëherësh nënkryetar i Parlamentit, ka deklaruar se liderët e politikës po bëjnë marrëveshje të fshehta. Nga foltorja e Kuvendit, Murrizi tha se politikanët po bëjnë ...

Foto-lajm/ Me dorën në sup, Myslim Murrizi konfidencial me Ulsin

Mapo - 16.05.2019

Deputeti “rebel” i PD-së, Myslim Murrizi që mbajti mandatin përkundër vendimit të grupit demokrat, duket se ka një marrëdhënie të mirë me socialistët.

Zgjedhet e 30 qershorit/ Murrizi e thotë troç: Basha dhe Kryemadhi e kanë të pamundur ta bëjnë këtë

SOT - 15.05.2019

Deputeti demokrat Myslmin Murrizi i ftuar në emisionin “Arena” deklaroi se e sheh të pamundur bllokimin e zgjedhjeve në 30 qershor nga ana e opozitës. "Në 2017 ne do të bllokonim zgjedhjet në Kavajë.

"Parlamenti ka nivelin e Ver Llapës", aleatët e Bashës përplasen me deputetin Murrizi

SOT - 15.05.2019

Deputeti demokrat, Myslim Murrizi i ftuar në emisionin “Arena” deklaroi se një pjesë e deputetëve që ishin në parlament, para djegies së mandateve nuk kishin folur asnjëherë , madje nuk kishin ...

"Rama dhe Basha komunikojnë me mesazhe", Agron Duka përplaset me Murrizin: E tha vetë në mes të Parlamentit

SOT - 15.05.2019

Kreu i PAA, Agron Duka shprehu indinjatë për statusin e kryeministrit Edi Rama, drejtuar kreut të demokratëve, Luzlim Basha, i cili i beri thirrje “Kur do flasim?” Ndërkohë Murrizi shtoi se Basha dhe ...

"Po e kërkojnë të dy", Murrizi me deklaratë të fortë, tregon planin "e fshehtë" të Ramës dhe Bashës

SOT - 15.05.2019

Deputeti Myslim Murrizi ironizoi deklaratat e kryeministrit Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha, duke thënë se ata po kërkojnë një shkues që të "fejohen".

Murrizi flet me emra: LSI dhe PDIU vodhën votat e PD në 2017!

Gazeta Tema - 15.05.2019

I ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora deputeti Myslim Murrizi ka bërë llogaritë e votave që i mungojnë PD nga viti 2013 deri në 2017. Murrizi tha se PD i kanë munguar në vitin 2017, 70 mijë vota, ...

Me dorën në sup, Myslim Murrizi krijon shoqëri me Ulsi Manjën

LajmiFundit - 16.05.2019

Deputeti “rebel” i PD-së, Myslim Murrizi që mbajti mandatin përkundër vendimit të grupit demokrat, duket se ka një marrëdhënie të mirë me socialistët.

“Kur do flasim?” Murrizi: Rama dhe Basha komunikojnë me mesazhe

Botasot - 15.05.2019

Kreu i PAA, Agron Duka në emisionin “Arena” në RTV Ora shprehu indinjatë për statusin e kryeministrit Edi Rama, drejtuar kreut të demokratëve, Luzlim Basha, i cili i beri thirrje “Kur do flasim?” ...

Murrizi: Rama dhe Basha po kërkojnë një shkues për të bërë fejesën

LajmiFundit - 15.05.2019

Lulzim Basha dhe Edi Rama po kërkojnë një negociator që të mundësojë një marrëveshje mes tyre. Deklaratën e bëri deputeti Myslim Murrizi, i ftuar në RTV Ora, në emisionin “Arena”.

"Edhe këta nuk janë të virgjër", Murrizi plas 'bombën' : Ja kush i vodhi votat e PD në 2017!

SOT - 15.05.2019

Deputeti Myslim Murrizi ka bërë llogaritë e votave që i mungojnë PD nga viti 2013 deri në 2017. Murrizi tha se PD i kanë munguar në vitin 2017, 70 mijë vota, që sipas tij kanë shkuar tek LSI dhe PDIU.

Murrizi flet me emra: Ja kush i vodhi votat e PD në 2017!

Botasot - 15.05.2019

I ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora deputeti Myslim Murrizi ka bërë llogaritë e votave që i mungojnë PD nga viti 2013 deri në 2017. Murrizi tha se PD i kanë munguar në vitin 2017, 70 mijë vota, ...

Murrizi, akuza për LSI dhe PDIU: Në 2017 vodhën votat e Bashës

Java News - 15.05.2019

I ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora deputeti Myslim Murrizi ka bërë llogaritë e votave që i mungojnë PD nga viti 2013 deri në 2017. Murrizi tha se PD i kanë munguar në vitin 2017, 70 mijë vota, ...