TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nxorrën informacionet sekrete, shkon në katër numri i zyrtarëve të pezulluar

LajmiFundit - 11.07.2019

Ka shkuar në katër numri i zyrtarëve të pezulluar që nxorrën informacione sekrete lidhur me zbulimin e arsenalit të armëve në aksin Elbasan-Papër. Krahas inspektorit të Krimeve të Rënda Eduard ...

I fiksuar pas puros e mjeteve ushtarake, kush është shefi i Krimeve që u pezullua për depon me armët në Elbasan? ...

Albeu.com - 11.07.2019

Pas akuzave se ka publikuar foton e armëve nga operacioni i Elbasanit, i kryer më 1 korrik mësohet se shefi i komisariatit të Cërrikut, Bilal Semanaj është pezulluar nga detyra.

Zbardhen detajet, kush është shefi i Krimeve që u pezullua për depon me armët në Elbasan?

SOT - 11.07.2019

Pas akuzave se ka publikuar foton e armëve nga operacioni i Elbasanit, i kryer më 1 korrik mësohet se shefi i komisariatit të Cërrikut, Bilal Semanaj është pezulluar nga detyra.

Nxorrën informacion për aksionin e armëve, pezullohet shefi i komisariatit të Cërrikut e dy zyrtarë të tjerë

Albeu.com - 11.07.2019

Ka shkuar në 4 numri i efektivëve të pezulluar që akuzohen se kanë ndjerrë informacione hetimore në lidhje me arsenalin e armëve që u gjetën në aksin Elbasan-Papër.

Arsenali i armëve në Elbasan, pezullohen nga detyra edhe dy zyrtarë të tjerë

Botasot - 11.07.2019

Ka shkuar në 4 numri i zyrtarëve të pezulluar në detyra për nxjerrje të sekretit hetimor, lidhur me zbulimin e një arsenali armësh në Elbasan, pasditen e 1 korrikut.

Doli informacioni për arsenalin e armëve, merret vendimi i papritur për shefin e komisariatit të Cërrikut dhe dy ...

SOT - 11.07.2019

Nxorën informacion për armët në Elbasan, pezullohet shefi i komisariatit të Cërrikut, Bilal Semanaj. Gjithashtu u pezulluan edhe dy zyrtarë të tjerë. Xhitozi dhe Semanaj dyshohet të kenë nxjerrë ...

EMRAT/ Nxorrën informacione sekrete, pezullohet specialisti dhe inspektori i Krimeve të Rënda

Albeu.com - 11.07.2019

Dy forca të Policisë së Elbasanit kanë marrë pezullim detyre për shkak se dyshohen të kenë nxjerrë informacione sekrete nga hetimet lidhur me një magazinë kanabisi.

Nxorën informacionin sekret, pezullohen dy oficerë të Policisë së Elbasanit

LajmiFundit - 11.07.2019

Dy efektivë të Policisë së Elbasanit janë pezulluar nga detyra pasi dyshohet se kanë nxjerrë një informacion sekret. Njeri prej tyre është specialisti i Sektorit të Krimeve, E.Gj dhe tjetri, ...

News24 zbuloi operacionin në Elbasan, pezullohen 2 oficerë të Krimeve

BalkanWeb - 11.07.2019

Një specialist krimesh dhe një inspektor i Krimeve të Rënda janë pezulluar nga detyra, për shkak të daljes së informacioneve hetimore në lidhje me arsenalin e armëve, që u gjetën në aksin ...

Rrjedhja e informacionit për arsenalin e armëve në Elbasan, Krimet e Rënda marrin vendimin ekstrem për specialistin dhe ...

SOT - 11.07.2019

Dy punonjës, një specialist krimesh dhe një inspektor i Krimeve të Rënda janë pezulluar nga detyra për shkak të daljes së informacioneve hetimore në lidhje me arsenalin e armëve që u gjetën në aksin ...

Nxorën informacionin sekret, pezullohen 2 oficerë të Krimeve

Medial - 11.07.2019

Një specialist krimesh dhe një inspektor i Krimeve të Rënda janë pezulluar nga detyra, për shkak të daljes së informacioneve hetimore në lidhje me arsenalin e armëve, që u gjetën ën aksin ...

Misteri i atentatit ndaj dy vëllezërve shqiptarë, kush është personi që zotëronte një bazë armësh të NATO-s

Tetova Sot - 10.07.2019

Një informacion i mbërritur në policinë e Elbasanit, se një person ende i paidentifikuar, ka takuar afër një pike karburanti njërin nga vëllezërit Baho, Klevi Baho, para se atyre ti bëhej atentat me ...

Nxorën informacionin për depon me armë të NATO-s , pezullohen specialisti dhe inspektori i Krimeve

Gazeta Express - 11.07.2019

Dy punonjës, një specialist krimesh dhe një inspektor i Krimeve të Rënda janë pezulluar nga detyra për shkak të daljes së informacioneve hetimore në lidhje me arsenalin e armëve që u gjetën në aksin ...

Zbuluan armët sekrete në Elbasan, policia pezullon 2 oficerët

Mapo - 11.07.2019

Policia ka pezulluar dy oficerë të cilët dyshohet se nxorrën informacionin për operacionin e RENEA-së në Elbasan, ku u zbuluan një arsenal armësh, që dyshohet se janë përdorur në ngjarje kriminale.

Nxorën informacionin për depon e NATO-s në Elbasan, zbardhen emrat e specialistit dhe inspektorit të pezulluar nga ...

SOT - 11.07.2019

Dy punonjës, një specialist krimesh dhe një inspektor i Krimeve të Rënda janë pezulluar nga detyra për shkak të daljes së informacioneve hetimore në lidhje me arsenalin e armëve që u gjetën në aksin ...