TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ish i dashuri flet për Sidritën: "Ta ndiejë vërtet lidhjen me Ervinin..."

Albeu.com - 21.04.2017

Gjatë ditës së djeshme Ervini, banori i Big Brother është ndjerë i lënduar nga lidhja e Sidritës, partneres së tij me ish banorin e Big Brother 8. Ai u ndje i përdorur, madje mendoi të dalë jashtë ...

Olsi dënohet të trajtojë mirë Fiorentinën

Telegrafi - 21.04.2017

Ndërsa Olsi dhe Fiorentina janë të shtrirë në krevat ata fillojnë të debatojnë me njëri-tjetrin, për shkak të xhelozisë së shfaqur nga kjo e fundit për partnerin e saj.

Flet ish i dashuri i Sitritës, ka një porosi të veçantë për lidhjen e saj në Big Brother (Video)

Gazeta Express - 21.04.2017

Gjatë ditës së djeshme Ervini, banori i Big Brother është ndjerë i lënduar nga lidhja e Sidritës, partneres së tij me ish banorin e Big Brother ...

Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze

Telegrafi - 21.04.2017

E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por ...

Big Brother/ Olsi dhe Fiorentina gati të marrin valixhet, çfarë ndodhi (Foto)

Gazeta Express - 21.04.2017

E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e ...

BB9/ Damiano ndërron taktikë, "helmon" Sidritën kundër Ervinit!

Gazeta Express - 20.04.2017

Damiano dhe Sidrita, partnerja e Ervinit, patën një bisedë të gjatë ditën e sotme me njëri-tjetrin në lidhje me debatin e javës së kaluar, por me mbi vazhdimin e lojës në ...

BB9/ Olsi vazhdon flirtin me Armelën, Fiorentina i "lëshon" një shuplakë

Gazeta Express - 20.04.2017

Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armelës dhe sa më larg syrit të ...

Flet ish i dashuri i Sitritës, ka një porosi të veçantë për lidhjen e saj në Big Brother (Video)

Republika - 21.04.2017

Gjatë ditës së djeshme Ervini, banori i Big Brother është ndjerë i lënduar nga lidhja e Sidritës, partneres së tij me ish banorin e Big Brother ...

Përçahen çiftet në ?Big Brother?, sharje e ofendime pas krahëve

Albeu.com - 21.04.2017

Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre.

Big Brother/ Olsi dhe Fiorentina gati të marrin valixhet, çfarë ndodhi

Republika - 21.04.2017

E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e ...

Përçahet çifti, Ervini: "Marr valixhen e iki"

Albeu.com - 20.04.2017

“Jam në një situatë me marrë valixhen e me ik, po e mbaj veten me shumë sforco. Arrin të përfshihesh shumë në një situatë, e padashur e të bohet jeta telenovele”, shprehet Ervini ndërsa ndodhet në ...

BB9/ Fiorentina më në fund e kupton, bëhet xheloze për Armelën

Gazeta Express - 20.04.2017

Fiorentina ndihet xheloze për Olsin teksa e sheh që ai qëndron me Armelën, të cilën e sheh si një kundërshtare për lidhjen e ...

Olsi flirton me Armelën në dush, por reagimi i saj e zhgënjen

Albeu.com - 20.04.2017

Armela ndodhet me Kein në dush , por kjo e fundit mbaron punë dhe largohet e në vend të saj futet Olsi . Olsi nis të ngacmojë Armelën . Ai i hedh ujë dhe më pas i kërkon falje me shaka.

Ervini ndjehet i tradhtuar nga Sidrita, bën gati valixhet të dalë nga Big Brother

Gazeta Express - 20.04.2017

Presioni dhe stresi i shkaktuar brenda shtëpisë së Big Brother ka bërë Ervinin të mendojë për bërjen gati të ...

BB9/ Olsi vazhdon flirtin me Armelën, Fiorentina i “lëshon” një shuplakë

Republika - 21.04.2017

Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armelës dhe sa më larg syrit të ...

Damiano dhe Armela futin në "rreth" çiftin lider

Albeu.com - 19.04.2017

Damiano është rikthyer me energji dhe këshilla të reja për Armelën pas përfundimit të dënimit të vendosur nga Big Brother. I shtrirë në krevat me Armelën, ai e porosit atë në lidhje me raportet që ...

Djemtë e dënuar kthehen në shtëpi, partneret u hidhen në qafë

Albeu.com - 19.04.2017

Ervini , Olsi dhe Damiano kanë përfunduar dënimin dhe janë lejuar nga Vëllai i Madh që të rikthehen në shtëpinë e çifteve. E para që i vëre që u kthyen është Fiorentina, e cila vërsulet drejt Olsit.

Ish-banori i ‘Big Brother 4’ dhe partnerja e tij në pritje të fëmijës së parë

Mapo - 19.04.2017

Foto 1 nga 23 Ervin Sinjari është një nga banorët më të komentuar të “Big Brother Albania 4” edhe pse brenda shtëpisë nuk ishte nga konkurrentët më të suksesshëm.

Big Brother 9, Fiorentina “nuhat” flirtet e Olsit: Me kë po më tradhton? (Foto)

Telegrafi - 19.04.2017

Pas dushit dhe ngacmimeve me Armelën, Olsi del për cigare me Fiorentinën, ku kjo e fundit nuk ja kursen vërejtjet. Ajo është e mërzitur se Olsi i ka bërtitur një natë më parë.

Klanet brenda Big Brother/ Fiorentina këshillon Olsin dhe Ervinin: Shmangni Damianon

BalkanWeb - 19.04.2017

TIRANE- Fiorentina mendon se dënimi që mori Olsi me Ervinin duhet t’u shërbejë atyre si mësim për të ndryshuar sjellje ndaj provokimeve të Damianos. Ajo fton ata që të ruajnë qetësinë dhe të shmangin ...

Olsi sqarohet me Damianon: "Për Fiorentinën nuk kam ndonjë ndjenjë të madhe"

Albeu.com - 18.04.2017

Ndërsa janë duke u sqaruar edhe për hatër-mbetjet e fundit, Olsi dhe Damiano përfshijnë në diskutim edhe çështjen e partnereve. “Nuk më erdhi mirë dhe për atë që pate me Fiorentinën se përderisa kam ...

Fiorentina akuzon Olsin: Mendon vetëm për vete

Alb Portali - 19.04.2017

Loading... Shakaja gjysma e së vërtetës dhe ajo që nisi si me shaka mes Olsit dhe Fiorentinës për xhelozitë dhe tradhtinë, përfundoi në debat mes tyre.

Big Brother/ Danjeli pendohet: Nuk ka festë për të dënuarit

BalkanWeb - 18.04.2017

Danjeli është kthyer në liderin e shtëpisë, jo vetëm për shkak të titullit që ka fituar nga votimi i banorëve të tjerë, por edhe për shkak të mungesë së tre prej djemve të tjerë, ...

Damiano: Mos ma ngacmoni Armelën

Alb Portali - 19.04.2017

Loading... Damianos dhe Armelës të përgjumur në krevat u është bashkuar edhe Kei që flet në distancë më Musanë. Ajo i thotë atij, se ndryshe nga Armela, që me shaka e quan “llafazane”, Dona është e ...

BB9/ Përçahen Olsi dhe Fiorentina: Ti je egoist

Gazeta Express - 19.04.2017

Shakaja gjysma e së vërtetës dhe ajo që nisi si me shaka mes Olsit dhe Fiorentinës për xhelozitë dhe tradhtinë, përfundoi në debat mes ...

Flet kunata e Olsit të Big Brother: Ja si e shoh lidhjen e tij me Fiorentinën

Gazeta Express - 19.04.2017

Olsi dhe Fiorentina janë çifti që u krijuan gjatë audicioneve të “Big Brother 9”, si dy persona shumë aktivë dhe me sens humori të ...

Damiano-Keit: Fola edhe me Olsin, Ervinin nuk e fal

Alb Portali - 19.04.2017

Loading... Damiano dhe Kei janë veçuar nga pjesa tjetër e banorëve dhe bisedojnë rreth ditëve që ai ka kaluar i izoluar vetëm me dy djemtë e tjerë. “Një çik me Olsin fola sot.

BB9/ Olsi vazhdon flirtin me Armelën, këtë herë në dush...ja çfarë thotë ajo!

Gazeta Express - 19.04.2017

Armela ndodhet me Kein në dush, por kjo e fundit mbaron punë dhe largohet e në vend të saj futet ...

BB9/ Fiorentina "nuhat" flirtet e Olsit: Me kë po më tradhton?

Gazeta Express - 19.04.2017

Pas dushit dhe ngacmimeve me Armelën, Olsi del për cigare me Fiorentinën, ku kjo e fundit nuk ja kursen ...

BB9/ Damiano "mbush" me komplimenta Armelën...

Gazeta Express - 19.04.2017

Pas stërvitjes së mëngjesit, një pjesë e banorëve u drejtohen dusheve për t’u ...

Ish banori i Big Brother së shpejti bëhet baba (Foto)

Gazeta Express - 19.04.2017

Ai është një nga ish banorët e Big Brother që ka treguarar se di ta shijojë jetën në ...

BB9/ Ervini i shprehet banorëve: Më munguat!

Gazeta Express - 18.04.2017

Pasi janë rikthyer nga “burgu”, banorët e tjerë të shtëpisë kanë tepër kuriozitet për tre të dënuarit e tjerë duke i pyetur ata se si ia kaluan andej dhe dëgjojnë me vëmendje historitë e ...

Big Brother/ Damiano dhe Armela futin në 'rreth' çiftin lider (Foto)

Gazeta Express - 19.04.2017

Damiano është rikthyer me energji dhe këshilla të reja për Armelën pas përfundimit të dënimit të vendosur nga Big ...

Flet miku i Armelës, ja çfarë tregon për lidhjen e saj me Damianon

Gazeta Express - 19.04.2017

Bukuroshja e “Big Brother 9” Armela, fillimisht ra në sy pikërisht për pamjen e ...

Big Brother/ Të gjithë stërviten, por e gjeni dot çfarë bën Fiorentina (Foto)

Gazeta Express - 19.04.2017

Ky mëngjes ka vënë në lëvizje banorët e shtëpisë së Big ...

BB9/ Damiano nuk harron, përgatit sulmin e radhës për Ervinin

Gazeta Express - 18.04.2017

Damiano dhe Kei janë veçuar nga pjesa tjetër e banorëve dhe bisedojnë rreth ditëve që ai ka kaluar i izoluar vetëm me dy djemtë e ...

BB9/ Rikthehen të "burgosurit" në shtëpi, ja si i pritën banorët

Gazeta Express - 18.04.2017

Ervini, Olsi dhe Damiano kanë përfunduar dënimin dhe janë lejuar nga Vëllai i Madh që të rikthehen në shtëpinë e ...

Ervini merr vesh për lidhjen e Sidritës jashtë “Big Brother”: Dua të iki, nuk ndërhyj midis dy personave për lojë ...

Lajmi.net - 20.04.2017

Presioni dhe stresi i shkaktuar brenda shtëpisë së Big Brother ka bërë Ervinin të mendojë për bërjen gati të valixheve. “Jam në një situatë me marrë valixhen e me ik, po e mbaj veten me shumë sforco.

Damiano i ‘përvishet’ Keit: Mos ma ngacmo Armelën, ik shporru!

BalkanWeb - 19.04.2017

Nuk kanë të sosur diskutimet dhe ‘përplasjet’ mes banorëve brenda shtëpisë së Big Brother. Pavarësisht se në disa raste janë tensione, kjo e sotmja ka qenë disi me shaka.

Damiano nuk harron, përgatit sulmin e radhës për Ervinin

Albeu.com - 19.04.2017

Damiano dhe Kei janë veçuar nga pjesa tjetër e banorëve dhe bisedojnë rreth ditëve që ai ka kaluar i izoluar vetëm me dy djemtë e tjerë. “Një çik me Olsin fola sot.