TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gjykata i heq shiritin kompleksit Havana, Braçe: Drejtësia e vjetër është e fundit që po i del zot evazionit

Medial - 14.08.2019

TIRANË, 14 gusht /MEDIAL – I. Vata/ – “Drejtësia e Vjetër është e fundit qe po i del zot evazionit”, deklaroi sot zëvendëskryeministri Erjon Brace, ndërsa dënoi vendimin e gjykatës së faktit Vlorë ...

Erjon Braçe sulmon gjyqtarin e Vlorës që hoqi bllokimin e resortit të njohur në Dhërmi

Gazeta Tema - 14.08.2019

Nga Erjon Braçe Gjykata private e evaziuonit fiskal, Havana, kërcënimet dhe zero milimetra pas! Nje gjykates, tek pulle nje i tille, ne nje gjyq pa lajmeruar e pa qene palet, madje ne “dhome ...

“Shpërthen” zv.kryeministri kundër kryegjyqtarit të Vlorës që hoqi bllokimin e resortit në Dhërmi: Gjykata private e ...

Gazeta Tema - 14.08.2019

Nga Erjon Braçe GJYKATA PRIVATE E EVAZIONIT FISKAL, HAVANA, KERCENIMET DHE ZERO MILIMETRA PAS! Nje gjykates, tek pulle nje i tille, ne nje gjyq pa lajmeruar e pa qene palet, madje ne “dhome ...

“Gjykata i heq shiritat Havanës”, paralajmëron Braçe: Gati dosja

BalkanWeb - 14.08.2019

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe deklaron se një gjykatës i ka hequr bllokimin kompleksi luksoz “Havana” në Dhërmi, i cili u bllokua pak ditë më parë, në kuadër të aksionit kundër informalitetit, ...

“Flluska” e qeverisë me bizneset e mëdha, pas “Taivanit” hapet sërish edhe “Havana”

Gazeta Express - 14.08.2019

Zëvendëskryeministri Erion Braçe njoftoi se pas Taivanit në Tiranë, Gjykata ka vendosur që të zhbllokojë edhe Havanën në Dhërmi. Braçe shkruan se ky është një akt i drejtësisë së korruptuar dhe ...

Rihapet disko 'Havana' në Dhërmi, revoltohet keq Braçe dhe paralajmëron: Gjykatësi hoqi bllokimin. Gati dosja

SOT - 14.08.2019

Zv.kryeministri Erion Braçe bën me dije se është hequr bllokimi i vënë nga Tatimet për resortin 'Havana' në Dhërmi. Braçe deklaron se vendimi për të zhbllokuar Havanën është marrë nga një gjykatës i ...

“Gjykata i heq shiritat Havanës”, Braçe paralajmëron gjyqtarin: Gati dosja

Durres Lajm - 14.08.2019

Zv.kryeministri Erjon Braçe deklaron se një gjykatës i ka hequr bllokimin kompleksi luksoz “Havana” në Dhërmi, i cili u bllokua pak ditë më parë, në kuadër të aksionit kundër informalitetit, pasi u ...

“Flluska” e qeverisë me bizneset e mëdha, pas “Taivanit” hapet sërish edhe “Havana”

Botasot - 14.08.2019

Zëvendëskryeministri Erion Braçe njoftoi se pas Taivanit në Tiranë, Gjykata ka vendosur që të zhbllokojë edhe Havanën në Dhërmi. Braçe shkruan se ky është një akt i drejtësisë së korruptuar dhe ...