TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Enca shtrihet në dysheme: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje

Telegrafi - 08.11.2019

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, prej ditësh ka paralajmëruar se do të sjellë një këngë të re në treg. “Mwah” titullohet projekti i saj më i ri muzikor, të cilin ajo do ta realizojë edhe me klip.

Enca shtrihet në dysheme: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje

Lajmi.net - 08.11.2019

Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, e pritjes së fansave të saj duket se u ka ardhë fundi, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, përmes një postimi që e bëri së fundi, u shfaq e ...

Encas i ka hyrë vetja në qejf: “Enca Motherfuckin’ Haxhia”

Gazeta Express - 07.11.2019

Është njëra prej këngëtarëve që më shumë u bë e njohur për shkak të formave të saj të kolme E derisa tani ka një karrierë të suksesshme në muzikë ka bërë një postim interesant duke e quajtur veten ...

Nga prapaskenat e klipit të ri, Enca pozon me këmbë të hapura

Lajmi.net - 07.11.2019

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi tejet joshëse, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, së fundi ka postuar një fotografi e veshur me kostum vjollcë, ...

Enca Haxhia prezanton dukjen e saj tërheqëse nga xhirimet e klipit të ri

Telegrafi - 07.11.2019

Këngëtarja e popullarizuar shqiptare, Enca Haxhia, së shpejti pritet të sjellë para publikut këngën e re, për të cilën është duke punuar që një kohë të gjatë.

Godet Enca, e veçantë dhe joshëse në paraqitjen e fundit

Botasot - 07.11.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia njihet për këngët e saj me të cilat ka bërë për vete një numër të madh fansash. Por më shumë se për këngët, Enca komentohet nga fansat dhe mediat rozë për ...

Godet Enca, e veçantë dhe joshëse në paraqitjen e fundit

Zhurnal - 07.11.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia njihet për këngët e saj me të cilat ka bërë për vete një numër të madh fansash, shkruan Indeksonline. Por më shumë se për këngët, Enca komentohet nga fansat ...

Enca ka treguar edhe njëherë gjoksin e saj të “trashë”

InfoKosova - 07.11.2019

Këngëtarja nga Tirana Enca Haxhia është nga femrat mbipeshë por shumë joshëse. Ajo çdoherë paraqitjet e saj i ka shumë të nxehta. Është njëra prej këngëtarëve që më shumë u bë e njohur për shkak të ...

Encës i ka hyrë vetja në qejf: “Enca Motherfuckin’ Haxhia” (FOTO)

Tetova Sot - 07.11.2019

Është njëra prej këngëtarëve që më shumë u bë e njohur për shkak të formave të saj të kolme E derisa tani ka një karrierë të suksesshme në muzikë ka bërë një postim interesant duke e quajtur veten ...

Enca: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje

Botasot - 08.11.2019

Enca Haxhia ka provokuar keq me fotografinë e fundit. Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, e pritjes së fansave të saj duket se u ka ardhë fundi.

Enca: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje

Tetova Sot - 08.11.2019

Enca Haxhia ka provokuar keq me fotografinë e fundit. Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, e pritjes së fansave të saj duket se u ka ardhë fundi.