TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 41-vjeçari në Kurbin

Top Channel - 16.05.2019

Një tjetër shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Policia bën me dije se bëhet fjalë për shtetasin H.I.,44 vjeç, banues në Kurbin.

Në kërkim ndërkombëtar për vjedhje, pranga kurbinasit

BalkanWeb - 16.05.2019

Një 44-vjeçar nga Kurbini është arrestuar në Shqipëri për llogari të drejtësisë italiane. Shtetasi me iniciale, H.I, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga shteti italian për akuzën ‘vjedhje në ...

Kapet 44-vjeçari i shpallur në kërkim ndërkombatër

ABC News - 16.05.2019

Kurbin Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Arrestohet një tjetër shtetas shqiptar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.

Në kërkim ndërkombëtar nga Italia për vjedhje, arrestohet 44-vjeçari

Durres Lajm - 16.05.2019

Arrestohet një tjetër shtetas shqiptar me qëllim ekstradimi drejt Italisë. 44-vjeçari me inicialet H.I., banues në Kurbin, u arrestua nga policia e Lezhës pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar ...

Në kërkim ndërkombëtar për vjedhje, arrestohet “skifteri” në Kurbin

Mapo - 16.05.2019

Ishte në kërkim ndërkombëtar për vjedhje, por arrestohet në Kurbin. Policia ka vënë në pranga 44-vjeçarin me inicialet H.I, i cili kërkohej nga drejtësia italiane.

Kërkohej nga Italia, arrestohet në Laç 44-vjeçari

Java News - 16.05.2019

Një 44-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritet italiane. Mbi shtetasin me iniciale H.I rëndon akuza e ‘Vjedhjes në rrethana rënduese’ ...

Shqipëri, arrestohet i kërkuari nga Interpoli

Telegrafi - 16.05.2019

Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve ...

Arrestohet i kërkuari nga Interpoli

Botasot - 16.05.2019

Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale "Vjedhje në rrethana rënduese" dhe "Mbajtja e sendeve ...

“Skifteri” shqiptar i dënuar me burg në Itali, arrestohet në Laç

Gazeta Express - 16.05.2019

Një tjetër shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Policia bën me dije se bëhet fjalë për shtetasin H.I.,44 vjeç, banues në Kurbin.

Arrestohet i kërkuari nga Interpoli

Alsat - 16.05.2019

Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve ...

Arrestohet i kërkuari nga Interpoli

Tetova Sot - 16.05.2019

Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve ...