TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nuk ndalojnë emigrantët, kapen 20 në Korçë

LajmiFundit - 10.08.2018

Janë kapur 20 refugjatë në fshatin Trestenik, Vishotice dhe Braçaj të Korçës. Mësohet se mes refugjatëve ka ferma dhe fëmijë si dhe janë me shtetësi siriane, irakiane dhe palestineze.

Korçë, kapen 20 refugjatë sirianë e irakianë, mes tyre fëmijë

Mapo - 10.08.2018

Në Korçë janë kapur 20 refugjatë me shtetësi siriane, irakiane dhe palestineze. Midis tyre ka femra dhe fëmijë. Refugjatët u kapën në fshatrat Trestenik, Vishoticë dhe Braçaj.

Kapen 20 refugjatë të paligjshëm në Korçë, mes tyre gra dhe fëmijë

Java News - 10.08.2018

Janë kapur 20 emigrantë të paligjshëm në zonën e Korçës. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në fshatin Trestenik në Korçë. Sipas burimeve zyrtare refugjatët janë me shtëtësi siriane, irakiane dhe ...

Kapen përsëri refugjatë në Korçë, midis tyre gra dhe fëmijë

ABC News - 10.08.2018

Në Korçë janë kapur 20 refugjatë me shtetësi siriane, irakiane dhe palestineze. Midis tyre ka femra dhe fëmijë. Refugjatët u kapën në fshatrat Trestenik, Vishoticë dhe Braçaj.

Kapen 20 refugjatë në Korçë, mes tyre gra dhe fëmijë

SOT - 10.08.2018

Janë kapur 20 emigrantë të paligjshëm në zonën e Korçës. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në fshatin Trestenik në Korçë. Sipas burimeve zyrtare refugjatët janë me shtëtësi siriane, irakiane dhe ...

I nxehti nuk i ndalon emigrantët, 16 refugjatë sirianë e irakenë kapen në Kapshticë

Gazeta Express - 08.08.2018

Vala e emigrantëve të paligjshëm që prekin territorin shqiptar me shpresën për të avancuar drejt vendeve të perëndimit nuk është ulur as nën temperaturat e larta të verës, ...

Fluksi nuk ndalet, kapen 16 klandestinë sirianë dhe irakenë

Java News - 08.08.2018

Vala e emigrantëve të paligjshëm që prekin territorin shqiptar me shpresën për të avancuar drejt vendeve të perëndimit nuk është ulur as nën temperaturat e larta të verës, përkundrazi.

Ndalohen 20 refugjatë në Korçë

Botasot - 10.08.2018

Ndalohen në Korçë 20 refugjatë me shtetësi siriane, irakiane dhe palestineze. Midis tyre ka femra dhe fëmijë. Refugjatët u kapën në fshatrat Trestenik, Vishoticë dhe Braçaj.

Ndalohen 20 refugjatë në Korçë

Medial - 10.08.2018

Ndalohen në Korçë 20 refugjatë me shtetësi siriane, irakiane dhe palestineze. Midis tyre ka femra dhe fëmijë. Refugjatët u kapën në fshatrat Trestenik, Vishoticë dhe Braçaj.