TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

A do të kërkojë Kurti shkarkimin e Hashim Thaçit?

Botasot - 09.10.2019

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, u pyet nga gazetari Blendi Fevziu nëse do të kërkojë shkarkimin e Presidentit Hashim Thaçi.

“Ka disa teza tipike majtiste”, Blendi Fevziu flet për zgjedhjet në Kosovë dhe kritikon hapur Albin Kurtin: Duhet të ...

SOT - 09.10.2019

Gazetari, Blendi ka dhënë mendimin e tij mbi zgjedhjet parlamentare të së dielës në Kosovë, ku fitues doli Albin Kurti. Fevziu nuk i ka kursyer kritikat nda Kurtit teksa është shprehur se ka disa ...

Për herë të parë, Blendi Fevziu zbulon si duket shtëpia e tij (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.10.2019

Gazetari i njohur shqiptar, Blendi Fevziu , është shumë aktiv në rrjete sociale dhe vazhdimisht në profilin e tij në Instagram qëndron në kontakt me ndjekësit .

Shikoni si duket shtëpia e Blendi Fevziut, moderatori tregon pamjet

Gazeta Express - 08.10.2019

Blendi Fevziu është padyshim një ndër gazetarët politik më të njohur në Shqipëri, emisioni i së cilit ndiqet nga të gjithë. Gjithashtu moderatori është shumë i ndjekur dhe në rrjete sociale ku ndan ...

Blendi Fevziu për herë të parë tregon se si duket shtëpia e tij

Tetova Sot - 08.10.2019

Blendi Fevziu është padyshim një ndër gazetarët politik më të njohur në Shqipëri, emisioni i së cilit ndiqet nga të gjithë. Gjithashtu moderatori është shumë i ndjekur dhe në rrjete sociale ku ndan ...

A do të kërkojë Kurti shkarkimin e Hashim Thaçit?

Medial - 09.10.2019

22:51 | 9 Tetor 2019 Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, u pyet nga gazetari Blendi Fevziu nëse do të kërkojë shkarkimin e Presidentit Hashim ...