TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zyrtare: Shpëtim Duro largohet nga Drita

Botasot - 11.02.2019

Shpëtim Duro ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit të Dritës të hënën, pesë muaj pasi ishte emëruar trajner. Një ditë pasi Drita u eliminua nga Kupa e Kosovës, trajneri Shpëtim Duro ka dhënë ...

Jep dorëheqje kryetrajneri i Dritës

Koha.net - 11.02.2019

Klubi futbollistik i Gjilanit, Drita, përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se kryetrajneri Shpëtim Duro ka dhënë dorëheqje. Gjithashtu, klubi thotë se pas një takimi të menjëhershëm pas ...

Shpëtim Duro e ofron dorëheqjen dhe kryesia e Dritës ia pranon atë: Nuk u arrit objektivi i vetëm që patëm

Telegrafi - 11.02.2019

Drita është eliminuar nga Digitalb Kupa e Kosovës në çerekfinale. Kampioni në fuqi i Kosovës është eliminuar nga Vëllaznimi duke pësuar humbje 1-0. Gjilanasit e kishin objektiv të vetëm Kupën e ...

U eliminua në Kupë, Shpëtim Duro jep dorëheqjen nga Drita e Gjilanit

SuperSport - 11.02.2019

Shpëtim Duro nuk është më trajner i Dritës së Gjilanit në IPKO Superligën e Kosovës. Tekniku kryeqytetas ka dhënë dorëheqjen nga detyra vetëm një ditë pasi “intelektualët” u eliminuan në Digitalb ...

Zyrtare: Dorëhiqet trajneri nga Shqipëria i Superligës

Zeri - 11.02.2019

Drita ka njoftuar që ka dhënë dorheqje kryetrajneri shqiptar, Shpëtim Duro. Pas një takimi që klubi gjilanas kishte me Duron pas ndeshjes së djeshme, me një marrëveshje mes dy palësh është vendosur ...

Zyrtare: Shpëtim Duro largohet nga Drita

Gazeta Express - 11.02.2019

Shpëtim Duro ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit të Dritës të ...

ZYRTARE: Drita e shkarkon trajnerin

Lajmi.net - 11.02.2019

Drita ka mbetur pa trajner. Drita e ka shkarkuar nga posti i trajnerit Shpëtim Duro. Pas eliminimit nga Kupa e Kosovës, skuadra gjilanase ka njoftuar se e ka shkarkuar trajnerin e tyre.

Shpëtim Duro e ofron dorëheqjen dhe kryesia e Dritës ia pranon atë: Nuk u arrit objektivi i vetëm që patëm

Almakos - 11.02.2019

Drita është eliminuar nga Digitalb Kupa e Kosovës në çerekfinale. Kampioni në fuqi i Kosovës është eliminuar nga Vëllaznimi duke pësuar humbje 1-0. Gjilanasit e kishin objektiv të vetëm Kupën e ...