TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gjiko ulet në gjunjë, i propozon me unazë në dorë sërish Elita Rudit

Lajmi.net - 15.04.2019

Gjiko e ka befasuar Elita Rudin 'live' në emision. Vitin e kaluar, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

Gjiko bën një superbefasi për Elitën në emision “live’

Gazeta Express - 15.04.2019

Elita Rudi ishte sonte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku fëmijët i bënë pyetje nga me të ndryshmet asaj Mirëpo, në fund të emisionit ishte Gjiko ai që surprizoi Elitën.Reperi i erdhi ...

Gjiko thotë se po rikthehet më i fortë se kurrë

Telegrafi - 15.04.2019

Reperi shqiptar javët e fundit u bë për herë të parë baba pas lindjes së djalit, Zërit. Bëhet fjalë për këngëtarin Asdren Gjikolli, i cili njihet më mirë se Gjiko, ku kanë kurorëzuar romancën me ...

Gjiko ulet në gjunjë, i propozon me unazë në dorë sërish Elita Rudit

Almakos - 15.04.2019

Gjiko e ka befasuar Elita Rudin ‘live’ në emision. Vitin e kaluar, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

Gjiko befason Elitën në emision "live" (FOTO LAJM)

Albeu.com - 15.04.2019

Elita Rudi ishte sonte e ftuar në emisionin "Në kurthin e Piter Pan" ku fëmijët i bënë pyetje nga me të ndryshmet asaj. Mirëpo, në fund të emisionit ishte Gjiko ai që surprizoi Elitën .Reperi i erdhi ...

Gjiko thotë se po rikthehet më i fortë se kurrë

Botasot - 15.04.2019

Reperi shqiptar javët e fundit u bë për herë të parë baba pas lindjes së djalit, Zërit. Bëhet fjalë për këngëtarin Asdren Gjikolli, i cili njihet më mirë se Gjiko, ku kanë kurorëzuar romancën me ...