TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Foto pikante nga Parlamenti, ja ç’kanë veshur ministret e Ramës

Mapo - 16.05.2019

Ministret e kabinetit Rama janë fotografuar paraditen e sotme teksa po iu drejtonin seancës plenare, në të cilën po flitet kryesisht për zgjedhjet e 30 qershorit dhe marrëdhëniet e tensionuara ...

Foto pikante/ Ja ç’kanë veshur ministret e Ramës në Kuvend (FOTO)

LajmiFundit - 16.05.2019

Ministret e kabinetit Rama janë fotografuar paraditen e sotme teksa po iu drejtonin seancës plenare, në të cilën po flitet kryesisht për zgjedhjet e 30 qershorit dhe marrëdhëniet e tensionuara ...