TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Ferri im si zonja Escobar”, rrëfimi dramatik i gruas së bosit të drogës: Nga përdhunimi, aborti kur isha 14-vjeç dhe ...

SOT - 14.08.2019

Një rrëfim dramatik vjen nga gruaja e ish-bosit të vrarë të drogës, Pablo Escobar. Victoria Eugenia Henao, 58 vjeç, nuk ishte më shumë se 13 vjeçe kur filloi të dilte me Escobarin, aso kohë ai 23 ...

RRËFIMI/ Ish-gruaja e bosit të drogës, Pablo Escobar: E njoha kur isha vetëm 12 vjeç, më detyroi që të bëja abort. ...

Gazeta Tema - 13.08.2019

Victoria Eugenia Henao, tani 58 vjeç, u takua me Pablo Escobarin kur ishte vetëm 12 vjeç. Atëherë, Escboar, një 23-vjeçar, po ngjitej me shpejtësi në hierarkinë kriminale.

Flet ish-gruaja e Escobar: E njoha kur isha 12-vjeç, kisha frikë nga ai

Gazeta Express - 13.08.2019

Victoria Eugenia Henao, tani 58 vjeç, u takua me Pablo Escobarin kur ishte vetëm 12 vjeç. Atëherë, Escboar, një 23-vjeçar, po ngjitej me shpejtësi në hierarkinë kriminale.

Flet ish-gruaja e Escobar: E njoha kur isha 12-vjeç, të duaje një pusht

Albeu.com - 13.08.2019

Victoria Eugenia Henao, tani 58 vjeç, u takua me Pablo Escobarin kur ishte vetëm 12 vjeç. Atëherë, Escboar, një 23- vjeç ar, po ngjitej me shpejtësi në hierarkinë kriminale.