TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Jepet ndihma e parë financiare për Trepçën si shoqëri aksionare

Lajmi.net - 14.03.2019

Është nënshkruar marrëveshja e parë për ndihmë financiare për Trepçën. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook, ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka.

Nënshkruhet marrëveshja e parë për ndihmë financiare Trepçës, pasi u regjistrua si shoqëri aksionare

Botasot - 14.03.2019

Pak ditë pasi është regjistruar si shoqëri aksionare kosovare, ndërmarrja publike Trepça sot ka pranuar ndihmën e parë financiare. Lajmin e ka dhënë ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka.

Jepet ndihma e parë financiare për Trepçën si shoqëri aksionare

Botasot - 14.03.2019

Është nënshkruar marrëveshja e parë për ndihmë financiare për Trepçën. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook, ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka.

Sipas “Blicit” të Beogradit, Prishtina planifikon “pushtimin” me polici të Trepçës

Koha.net - 13.03.2019

Autoritetet e Prishtinës planifikojnë që me sulm të njësive speciale të Policisë së Kosovës të marrin stabilimentet e Trepçës në veri të Kosovës dhe kështu, praktikisht, të infiltrohen në pjesën me ...

Nënshkruhet marrëveshja e parë për ndihmë financiare Trepçës, pasi u regjistrua si shoqëri aksionare

Zeri - 14.03.2019

Pak ditë pasi është regjistruar si shoqëri aksionare kosovare, ndërmarrja publike Trepça sot ka pranuar ndihmën e parë financiare. Lajmin e ka dhënë ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka.

Spekulime të medieve serbe: Shqiptarët përgatisin invadimin në “Trepçë”, KFOR-i i di të gjitha?

Botasot - 13.03.2019

Pushteti i Kosovës planifikon që me aksionin e njësisë speciale të Policisë së Kosovës të marr objektin e kombinatit “Trepça” në veri të Kosovës, ka shkruar “Blic” transmeton “Bota Sot”.