TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Një italian fiton nga lotaria plot 209 milionë euro

Mapo - 14.08.2019

Një italian fatlum, identiteti i të cilit ende nuk dihet, është shndërruar sa hap e mbyll sytë në një milioner. Ai ka fituar plot 209 milionë euro falë lotarisë Superenalotto, duke patur në biletë të ...

Rekord në Itali, fitohet lotaria prej 209 milionë eurosh

Gazeta Tema - 14.08.2019

Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin ...

Italiani fiton 209 milion euro në lotari

Albeu.com - 14.08.2019

Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin ...

Në Itali fitohet lotaria prej 209 milionë eurosh

Koha.net - 14.08.2019

Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin ...

Në Itali fitohet lotaria prej 209 milionë eurosh

Zeri - 14.08.2019

Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin ...

Rekord në Itali, fitohet lotaria prej 209 milionë euro

Telegrafi - 14.08.2019

Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin ...

Çfarë fati ky njeri, fiton lotarinë 209 milionë euro

Botasot - 14.08.2019

talia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin ...