TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Spalletti: Kupa e Italisë është objektiv për Interin

Telegrafi - 12.01.2019

Luciano Spalletti e ka cilësuar Kupën e Italisë si objektiv për ekipin e tij, Interin. Nerazzurrët janë eliminuar nga Liga e Kampionëve pasi nuk arritën të kalojnë grupin, me Barcelonën dhe ...

Spalletti: Kupa e Italisë, objektiv i Interit

Lajmi.net - 12.01.2019

Luciano Spalletti ka konfirmuar se Kupa e Italisë është një objektiv për Interin këtë sezon. ‘Zikaltërit’ nesër (e diel) presin Beneventon në San Siro, ku kërkojnë kalimin në çerekfinale të Kupës së ...

Spalleti: Objektivi i vetëm që Interi mund të arrijë (video)

Alsat - 12.01.2019

Skuadra e Interit do të bëjë nesër debutimin e saj për vitin 2019, ku në “San Siro” do të luajë ndaj Benevento, ndeshje e vlefshme për Kupën e Italisë.

Trajneri Luciano Spalletti: Kupa e Italisë është objektiv për Interin

BalkanWeb - 13.01.2019

Trajneri i Interit, Luciano Spalletti e ka cilësuar Kupën e Italisë si objektiv për ekipin e tij. Zikaltërit u eliminuan nga Liga e Kampionëve pasi nuk arritën të kalojnë grupin, me Barcelonën dhe ...

Spalletti: Kupa e Italisë, objektiv i Interit

Botasot - 12.01.2019

Luciano Spalletti ka konfirmuar se Kupa e Italisë është një objektiv për Interin këtë sezon. ‘Zikaltërit’ nesër (e diel) presin Beneventon në San Siro, ku kërkojnë kalimin në çerekfinale të Kupës së ...

Spalleti: Objektivi i vetëm që Interi mund të arrijë (video)

Antpress - 12.01.2019

12 Janar 2019 / 20:52 Skuadra e Interit do të bëjë nesër debutimin e saj për vitin 2019, ku në “San Siro” do të luajë ndaj Benevento, ndeshje e vlefshme për Kupën e Italisë.

Trajneri Luciano Spalletti: Kupa e Italisë është objektiv për Interin

Medial - 13.01.2019

Trajneri i Interit, Luciano Spalletti e ka cilësuar Kupën e Italisë si objektiv për ekipin e tij. Zikaltërit u eliminuan nga Liga e Kampionëve pasi nuk arritën të kalojnë grupin, me Barcelonën dhe ...

Spalletti: Kupa e Italisë, objektiv i Interit

Medial - 12.01.2019

Luciano Spalletti ka konfirmuar se Kupa e Italisë është një objektiv për Interin këtë sezon. ‘Zikaltërit’ nesër (e diel) presin Beneventon në San Siro, ku kërkojnë kalimin në çerekfinale të Kupës së ...