TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gjysmëfinalja e ‘Këngës Magjike’/ Dje një nga konkurentët humbi babain

SOT - 06.12.2018

Mbrëmjen e sotme në Pallatin e Kongreseve po mbahet nata gjysmëfinale e 'Këngës Magjike'. Një nga këngëtarët që këndon mbrëmjen e sotme në evenimentin e rëndësishëm të muzikës për vitin 2018 është ...

I vdiq babai, këngëtari nuk e braktisi garën dhe sapo performoi në skenën e ‘Kënga Magjike’

Lajmi.net - 06.12.2018

Kreshnik Alikaj ka qenë konkurrenti i fundit në kategorinë e "New Artist". Këngëtari, Kreshnik Aliaj ka përmbyllur kategorinë e ‘New Artist’ me projektin e tij “Instagrami”, shkruan lajmi.net.