TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sekuestrohen 1800 kg marijuanë, pranga 2 shqiptarëve e 2 italianëve

Ora news - 19.05.2017

Policia financiare e komunës së Molfetas në provincën e Barit ka arrestuar gjatë natës së shkuar 2 shtetas shqiptarë 27 e 40 vjeç dhe dy italianë 47 e 50 vjeç me akuzën e trafikut të drogës të tipit ...

Lezhë-Shkodër operacion antidroge, sekuestrohen 190 kg lëndë narkotike Marijuanë

RTSH - 19.05.2017

Policia e Lezhës gjatë 12 orëve të fundit ka finalizuar operacionin e gjerë antidrogë në rang Qarku të koduar “HORIZONT”. Si rezultat i tij goditen 2 raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve ...

Lezhë, sekuestrohen 190 kg kanabis

Top Channel - 19.05.2017

Policia vazhdon aksionet antidrogë në të gjithë vendin. Gjatë orëve të fundit, në një operacion me emrin “Horizont”, Policia e Lezhës sekuestroi në total 190 kg kanabis si dhe arrestoi 4 persona, ...

Sekuestrohen 190 kg marijuanë në dy operacione, 4 në pranga

Ora news - 19.05.2017

Një sasi prej 190 kg marijuanë është sekuestruar gjatë një operacioni të gjerë antidrogë nga policia e Lezhës i koduar “Horizonti”. Blutë kanë goditur 2 raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve ...

Operacion i gjerë antidrogë, 4 në pranga (VIDEO)

Durres Lajm - 19.05.2017

Policia e Lezhës ka sekuestruar 190 kg marijuanë, gjatë goditjes së dy rasteve të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, si dhe ka arrestuar katër persona.

Lezhë, sekuestrohen 190 kg marijuanë

Botasot - 19.05.2017

Policia e Lezhës ka goditur dy raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, ku janë sekuestruar në total 190 kg lëndë narkotike Marijuanë dhe janë arrestuar në flagrancë 4 shtetas, kurse, një ...

Kapet skafi shqiptar me 2.2 tonë marijuanë në Itali, droga me vlerë 22 milionë euro

Java News - 19.05.2017

Një sasi e konsiderueshme prej 2.2 ton lëndë narkotike e llojit marijuanë e cila vinte nga Shqipëria është sekuestruar në brigjet italiane. Lënda narkotike ishte e ngarkuar në një gomone rreth 8 ...

Policia “kreh” Lezhën, zbulohen sasi të mëdha kanabisi (Detajet)

BalkanWeb - 19.05.2017

Rreth 190 kg lëndë narkotike marijuanë janë sekuestruar ditën e djeshme në qytetin e Lezhës. Në pranga ranë 3 persona, Agron Prelaj, Albert Haxhia e Lek Lari. Ndërsa u shpall në kërkim A.M. 42-vjeç.

Sekuestrohen 1800 kg marijuanë, pranga 2 shqiptarëve e 2 italianëve

Alb Portali - 19.05.2017

Policia financiare e komunës së Molfetas në provincën e Barit ka arrestuar gjatë natës së shkuar 2 shtetas shqiptarë 27 e 40 vjeç dhe dy italianë 47 e 50 vjeç me akuzën e trafikut të drogës të tipit ...

10 pako me drogë në makinë, arrestohet fieraku në Kakavijë

Albeu.com - 18.05.2017

Policia ka kapur dhe sekuestruar 6 kg lëndë narkotike , kanabis Sattiva si dhe ka vënë në pranga një shtetas. Policia bën me dije se shtetasi i arrestuar është K.K.

I riu nga Fieri bllokohet në Kakavijë me 6 kg kanabis

Mapo - 18.05.2017

Goditet një tjetër rast i trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Policia kufitare e Kakavijës ka sekuestruar 6 kg kanabis. Lënda narkotike u gjet gjatë kontrollit të një automjeti që po ...

Lezhë, sekuestrohen 190 kg kanabis

Mapo - 19.05.2017

Policia vazhdon aksionet antidrogë në të gjithë vendin. Gjatë orëve të fundit, në një operacion me emrin “Horizont”, Policia e Lezhës sekuestroi në total 190 kg kanabis si dhe arrestoi 4 persona, ...

Sekuestrohen 190 kg marijuanë në Lezhë, arrestohen 4 persona

Java News - 19.05.2017

Në kuadër të aksionit të goditjes së trafikimit të lëndëve narkotike policia e Lezhës finalizoi me sukses operacionin e koduar “Horizont”. Si rezultat i tij goditen 2 raste të prodhimit dhe shitjes ...

Lezhë, sekuestrohen 190 kilogram marijuanë

Telegrafi - 19.05.2017

Policia e Lezhës ka goditur dy raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, ku janë sekuestruar në total 190 kg lëndë narkotike Marijuanë dhe janë arrestuar në flagrancë 4 shtetas, kurse, një ...

Sekuestrohen 190 kg kanabis sativa në Lezhë

ABC News - 19.05.2017

Rreth 190 kg lëndë narkotike marijuanë janë sekuestruar ditën e djeshme në qytetin e Lezhës. Në pranga ranë 3 persona, Agron Prelaj, Albert Haxhia e Lek Lari. Ndërsa u shpall në kërkim A.M. 42-vjeç.

Sekuestrohen 1800 kg marijuanë, pranga 2 shqiptarëve e 2 italianëve

Almakos - 19.05.2017

Policia financiare e komunës së Molfetas në provincën e Barit ka arrestuar gjatë natës së shkuar 2 shtetas shqiptarë 27 e 40 vjeç dhe dy italianë 47 e 50 vjeç me akuzën e trafikut të drogës të tipit ...

Lezhë, kapen 190 kg drogë, arrestohen 4 persona

SOT - 19.05.2017

Katër persona janë arrestuar ditën djeshme nga Policia e Lezhës pas një operacioni të gjerë antdroge. Policia e Lezhës njofton se si rezultat i operacionit të koduar "Horizont" gjatë 12 orëve të ...

Lezhë, sekuestrohen 190 kilogram marijuanë

Almakos - 19.05.2017

Policia e Lezhës ka goditur dy raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, ku janë sekuestruar në total 190 kg lëndë narkotike Marijuanë dhe janë arrestuar në flagrancë 4 shtetas, kurse, një ...

Sekuestrohen 1800 kg marijuanë në Itali, arrestohen 2 shqiptarë dhe 2 italianë

SOT - 19.05.2017

Dy shtetas shqiptarë dhe dy italianë kanë përfunduar në pranga pasi janë kapur me plot 188 kg marijuanë në komunën e Molfetas në provincën e Barit, Itali.

Super aksion në Lezhë, kapen 190 kg marijuanë

Albeu.com - 19.05.2017

Policia e Shtetit ka nisur aksione rigoroze në Lezhë për të kapur dhe asgjesuar lëndë narkotiket dhe arrestuar trafikantët. Nga operacioni mësohet se deri tani janë kapur dhe arrestuar 190 kg lëndë ...