TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ndeshja “Shkupi”-“Pelister” përfundon me përleshje fizike

Alsat - 13.01.2018

Ka përfunduar me përleshje fizike ndeshja mes ekipit të “Shkupit” dhe “Pelisterit” në sallën sportive “Shaban Trstena” në Çair. Incidenti filloi pasi nga tribunat e tifozëve ku qëndronin “Shvercerat” ...

KB Shkupi e nis me humbje gjysmësezonin e dytë, mundet nga Pelisteri në Çair

InfoSport - 13.01.2018

Skuadra e basketbollit Shkupi është mposhtur në Çair nga Pelisteri me rezultat të ngushtë 81:86 në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 12-të në Superligën e basketbollit vendor.

Ndeshja “Shkupi”-“Pelister” përfundon me përleshje fizike

Almakos - 13.01.2018

Ka përfunduar me përleshje fizike ndeshja mes ekipit të “Shkupit” dhe “Pelisterit” në sallën sportive “Shaban Trstena” në Çair. Incidenti filloi pasi nga tribunat e tifozëve ku qëndronin “Shvercerat” ...