TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Jepte lajmet e zhveshur, rrëfehet Eliona Pitarka: Ja pse më morën te “Apartamenti 2xl”

LajmiFundit - 14.01.2018

Eliona Pitarka u bë e njohur për publikun kur u shfaq duke dhënë edicionin e lajmeve topless, me vetëm një xhaketë. Ndërsa pas kësaj Eliona u bë pjesë e kastit të aktorëve të “Apartamenti 2XL”.

Eliona e thotë pa turp: U bëra aktore sepse jepja lajmet topless (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.01.2018

Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit "Apartamenti 2XL", ku u bë pjesë nga kërkesa e producentit Turjan Hyska. Para se të fillonte eksperiencën si aktore, ajo u bë e ...

FOTOT: Gazetarja që jepte lajmet me gjoksin jashtë në një lidhje dashurie: Tani më pret i dashuri me…

Gazeta Tema - 14.01.2018

E njohur si aktorja seksi dhe provokuese e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, Eliona Pitarka ka folur për herë të parë rreth jetës së saj private.

‘Duhet të denoncoja për publikimin e mesazheve erotike’

Lajm - 14.01.2018

Modelja e njohur, Eliona Pitarka u komentua gjatë në faqet rozë për mesazhet e saj erotike, të cilat i përgënjeshtroi më vonë duke thënë se janë shpifje.

Eliona Pitarka flet hapur: Turi më mori në 2XL sepse më pa topless

Albeu.com - 13.01.2018

Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezantonte edicionin informativ në një televizion. Sot Eliona Pitarka ka hequr dorë nga prezantimi dhe e shohim si pjesë të kastit ...

Sapo i zhgënjeu të gjithë meshkujt, Eliona Pitarka...

Gazeta Express - 13.01.2018

E njohur si aktorja seksi dhe provokuese e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, Eliona Pitarka ka folur për herë të parë rreth jetës së saj ...

Flet Eliona Pitarka: Tek 2XL më zgjodhën pasi më panë topless!

Gazeta Express - 13.01.2018

Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, ku u bë pjesë nga kërkesa e producentit Turjan ...

Eliona Pitarka: Duhet të denoncoja për publikimin e mesazheve erotike (Video)

Telegrafi - 14.01.2018

Modelja e njohur, Eliona Pitarka u komentua gjatë në faqet rozë për mesazhet e saja erotike, të cilat i përgënjeshtroi më vonë duke thënë se janë shpifje.

Eliona e thotë pa turp: U bëra aktore sepse jepja lajmet topless (FOTO)

Lajm - 14.01.2018

Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit “Apartamenti 2XL”, ku u bë pjesë nga kërkesa e producentit Turjan Hyska. Para se të fillonte eksperiencën si aktore, ajo u bë e ...

Eliona Pitarka: Duhet të denoncoja për publikimin e mesazheve erotike (Video)

Almakos - 14.01.2018

Modelja e njohur, Eliona Pitarka u komentua gjatë në faqet rozë për mesazhet e saja erotike, të cilat i përgënjeshtroi më vonë duke thënë se janë shpifje.

Eliona Pitarka e thotë pa turp: U bëra aktore sepse jepja lajmet topless

LajmiFundit - 14.01.2018

Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit “Apartamenti 2XL”, ku u bë pjesë nga kërkesa e producentit Turjan Hyska. Para se të fillonte eksperiencën si aktore, ajo u bë e ...

I publikuan mesazhet erotike, ja çfarë thotë modelja e njohur shqiptare (VIDEO)

Albeu.com - 14.01.2018

Ka folur për herë të parë publikisht për këtë rast në emisionin ‘'Mos i fol shoferit'’ nga Rudina Dembacaj, ku tha se duhet ta kishte denoncuar rastin Eliona Pitarka.

Video/ Flet aktorja shqiptare: Tek ‘2XL’ më zgjodhën pasi më panë topless…

Ina - 15.01.2018

Ajo u bë e njohur atëherë kur vendosi të vinte krejtësisht ndryshe në televizion, për të dhënë lajmet me gjoks jashtë dhe vetëm me një dekolte. Bëhet fjalë për Eliona Pitarkën, e cila menjëherë pasi ...