TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Hedh në lumë BMW-në dhuratë nga prindërit sepse kishte dashur Jaguar

Top Channel - 13.08.2019

Pak janë fëmijët që si dhuratë ditëlindjeje nga prindërit marrin makina. Edhe më të paktë janë ata që si makinë marrin një BMW 45-mijë euroshe. Por ky 22-vjeçar në Indi nuk ka qenë aspak i kënaqur ...

Jaguar huazon platformën dhe motorët nga BMW për crossover kompakt

Botasot - 13.08.2019

Jaguar Land Rover dhe BMW gjerman mund të krijojnë një bashkëpunim edhe më të ngushtë sesa zhvillimi i paralajmëruar i makinave elektrike. Sipas revistës Wards Auto, JLR mund të përdorë platformën ...

18-vjeçari hedh në liqen BMW-në, donte Jaguar për ditëlindje

Gazeta Express - 13.08.2019

Një djalosh 18- vjeçar nga India thuhet se e hodhi BMW-në e tij të re në një lumë pasi pranoi makinën gjermane si dhuratë për ditëlindjen e tij. Njësia e lajmeve NDTV raporton se të riut iu dha BMW ...

Momenti kur personi hedh në lumë BMW-në e re që e mori për ditëlindje

Lajmi.net - 12.08.2019

Personi i ri, i i njohur vetëm si Akash, nga Haryana në Indinë Veriore, mori si dhuratë për ditëlindje BMW-në nga prindërit e tij, transmeton lajmi.net.

Kërkoi t’i dhurojnë një Jaguar për ditëlindje, ia bëjnë dhuratë një BMW – indiani zemërohet dhe e hedh në lumë

Zhurnal - 12.08.2019

Një burrë nga India, i cili donte ti dhuronin një veturë Jaguar për ditëlindje, por kur nuk e mori u inatos keq. Në vend të saj, i dhanë një BMW, e cila kushton rreth 49 mijë dollarë, por e hodhi në ...

Hedh në lumë BMW-në dhuratë nga prindërit sepse kishte dashur Jaguar

Lajmi.net - 13.08.2019

Por ky 22-vjeçar në Indi nuk ka qenë aspak i kënaqur nga prindërit edhe me këtë dhuratë. Për inat, ai e ka futur makinën në ujë, e ka filmuar duke u mbytur, dhe videon ia ka çuar të atit për t’i ...

18-vjeçari hedh në liqen BMW-në, donte Jaguar për ditëlindje

Albeu.com - 13.08.2019

Një djalosh 18- vjeçar nga India thuhet se e hodhi BMW-në e tij të re në një lumë pasi pranoi makinën gjermane si dhuratë për ditëlindjen e tij. Njësia e lajmeve NDTV raporton se të riut iu dha BMW ...

Hedh në lumë BMW-në dhuratë nga prindërit sepse kishte dashur Jaguar (FOTO)

Tetova Sot - 14.08.2019

Pak janë fëmijët që si dhuratë ditëlindjeje nga prindërit marrin makina. Edhe më të paktë janë ata që si makinë marrin një BMW 45-mijë euroshe. Por ky 22-vjeçar në Indi nuk ka qenë aspak i kënaqur ...