TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Atak në zemër/ Vdes në fushën e stërvitjes së Tottenham ish-lojtari i Anglisë

BalkanWeb - 21.04.2017

Skuadra angleze e Tottenham Hotspur ka njoftuar me keqardhje të madhe se trajneri i tyre i ekipit të të rinjve U-23, Ugo Ehiogu, ka ndërruar jetë në orët e para të mëngjesit të sotëm pas një arresti ...

Ndahet nga jeta trajneri Ugo Ehiogu

SuperSport - 21.04.2017

Bota e futbollit vajton Ugo Ehiogu. Ish futbollisti i Anglisë, Aston Villa-s dhe Middlesbrough, trajneri i skuadrës së nën 23 vjecarëve të Tottenham, humbi jetën në moshën 44 vjecare, pas një ataku ...

Ndahet nga jeta trajneri Ugo Ehiogu

Lajm - 21.04.2017

Bota e futbollit vajton Ugo Ehiogu. Ish futbollisti i Anglisë, Aston Villa-s dhe Middlesbrough, trajneri i skuadrës së nën 23 vjecarëve të Tottenham, humbi jetën në moshën 44 vjecare, pas një ataku ...