TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Me armë në qytet, i riu tenton t’i ikë policisë por nuk shpëton

BalkanWeb - 16.04.2019

Një i ri është arrestuar nga policia e Vlorës pasi qarkullonte me armë zjarri në qytet. Sipas të dhënave zyrtare kanë qenë qytetarët që kanë njoftuar policinë për një shtetas i cili qarkullonte me ...

Me armë me vete, kapet i riu

ABC News - 16.04.2019

Një i ri nga Vlora është arrestuar nga policia pasi qarkullonte me armë zjarri me vete. Në një njoftim, policia thotë se ai qëndronte pranë një lokali në Ujin e Ftohtë.

Vlorë/ Qarkullonte me armë zjarri, arrestohet 29-vjeçari

Mapo - 16.04.2019

Një i ri 29 vjeç banues në Vlorë, u kap në flagrancë nga policia pasi lëviste në qytezë me armë zjarri. Pasi u pikas nga forcat e policisë, 29-vjeçari tentoi të largohej, por u arrestua gjatë ...

VIDEO/ Lëvizte me armë, policia arreston vlonjatin pas denoncimit të qytetarëve

Java News - 16.04.2019

Një 29 vjeçar, i cili lëvizte me armë zjarri në qytet, është arrestuar nga policia e Vlorës. Kjo e fundit thotë se u njoftua nga qytetarët për të riun, i cili qarkullonte me armë zjarri me vete në ...

Me armë në qytet, i riu tenton ti shpëtojë policisë, arrestohet (VIDEO)

Durres Lajm - 16.04.2019

Një 29-vjeçar me precedent të mëparshëm penal në fushën e armëmbajtjes pa leje është arrestuar në flagrancë nga Policia e Vlorës. Mësohet se i riu qarkullonte me armë zjarri në qytet dhe kanë qenë ...