TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mbrëmja e Florian Markut, Londra "vishet" kuqezi

Albeu.com - 20.09.2019

I pamposhturi Florian Marku rikthehet mbrëmjen e së premtes në ring dhe kjo vlerësohet si ndeshja më e rëndësishme e karrierës së tij. Boksieri shqiptar do të ndeshet ndaj çekut Miroslav Serban në ...

Pak para nisjes së koncertit, 2po2 bën gjestin më të bukur për nipin e tij Capital T (FOTO LAJM)

Albeu.com - 20.09.2019

Vetëm pak orë na ndajnë nga nisja e koncertit gjigant që Capital T do të mbajë në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë. Në profilin e tij në Instagram , këngëtari tregoi se ishte më gati se kurrë për ...

Paralajmëroi largimin nga ekrani, ja ç?do të ndodhë ne Albanon këtë sezon televiziv (FOTO LAJM)

Albeu.com - 19.09.2019

Një muaj më parë, aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo, mori vëmendjen e të gjithëve me një video në Instagram , ku shprehej se dëshironte të jetonte i lirë.