TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Naomi në lidhje të re, bashkë prej një muaji por i ndajnë 23 vite

BalkanWeb - 12.02.2019

Nga rrjetet sociale në festat mondane. Lëvizja ka qenë shumë e shpejtë për Naomi Campbell dhe Liam Payne. Top modelja 48 vjeçare dhe ish anëtari i One Direction, 25 vjeç, kanë marrë pjesë së bashku ...

Pritej të zyrtarizonte lidhjen me Liam, por Naomi Campbell ndryshon çdo plan në momentin e fundit

Botasot - 10.02.2019

Naomi Campbell dhe Liam Payne prej muajsh përfliten për një histori dashurie, por duket se ata të dy nuk janë ende gati ta bëjnë publike. Këtë të dielë pritet të mbahet festa e çmimeve ‘Bafta’ dhe ...