TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tragjedi në familjen e miliarderes së njohur, i mbytet në pishinë vajza 18-vjeçare 

SOT - 14.08.2019

Një 18-vjeçare është gjetur e vdekur në një pishinë në vilën e familjes së saj në Majorca, Spanjë. Josie Clacher vdiq të martën në mëngjes në qytetin Alaro, të Majorcas ku po qëndronte me miqtë dhe ...

FOTOT: Gjendet e vdekur brenda në pishinë vajza e miliarderes së njohur

Gazeta Tema - 14.08.2019

Një adoleshente britanike u gjet e vdekur në një pishinë teksa ishte me pushime në Spanjë. Siç raportojnë mediat e huaja vajza është identifikuar si Josie Clacher dhe është vajza e miliarderes së ...

Është gjetur e vdekur në pishinë vajza e miliarderes së njohur

Gazeta Express - 14.08.2019

Është pëmbytur në villën e familjes vajza e themelueses së ‘MoneyPenny’. Një adoleshente britanike u gjet e vdekur në një pishinë teksa ishte me pushime në Spanjë.

Është gjetur e vdekur në pishinë vajza e miliarderes së njohur

Zhurnal - 14.08.2019

Është pëmbytur në villën e familjes vajza e themelueses së ‘MoneyPenny’. Një adoleshente britanike u gjet e vdekur në një pishinë teksa ishte me pushime në Spanjë.

Gjendet e vdekur vajza e miliarderës së njohur (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.08.2019

Është pëmbytur në villën e familjes vajza e themelueses së ‘MoneyPenny’. Një adoleshente britanike u gjet e vdekur në një pishinë teksa ishte me pushime në Spanjë.

Gjendet e vdekur në pishinë, vajza e miliarderes së njohur

Zeri - 14.08.2019

Është gjetur e vdekur në pishinë një adoleshente. Mediat e huaja kanë raportuar se një adoleshente u gjet e vdekur në një pishinë teksa ishte me pushime në Spanjë, shkruan lajmi.

Vajza e miliarderes së njohur gjendet e vdekur në pishinë

Botasot - 14.08.2019

Mediat e huaja kanë raportuar se një adoleshente u gjet e vdekur në një pishinë teksa ishte me pushime në Spanjë. Siç edhe u raportua, vajza është identifikuar si Josie Clacher dhe është vajza e ...

Vajza e miliarderes së njohur gjendet e vdekur në pishinë

Tetova Sot - 14.08.2019

Mediat e huaja kanë raportuar se një adoleshente u gjet e vdekur në një pishinë teksa ishte me pushime në Spanjë. Siç edhe u raportua, vajza është identifikuar si Josie Clacher dhe është vajza e ...