TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Visar Ymeri: Paga minimale të rritet urgjentisht në 250 euro

Koha.net - 15.04.2019

Deputeti dhe nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri. gjatë një konference për media, kërkoi sot që paga minimale në Kosovë të rritet nga 170 euro në 250 euro, pra të kalohet nga paga për ...

PSD: Rritja e pagës minimale në 250 euro, masë emergjente

Botasot - 15.04.2019

Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, në një konferencë për medie, ka folur rreth nevojës urgjente të ngritjes së pagës minimale në vend, gjë e cila nuk ka ndodhur prej vitit 2011, ...

Ymeri kërkon rritjen e pagës minimale

Zeri - 15.04.2019

Deputeti dhe nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri. gjatë një konference për media, kërkoi sot që paga minimale në Kosovë të rritet nga 170 euro në 250 euro, pra të kalohet nga paga për ...

PSD: Paga minimale duhet të rritet urgjentisht në 250 euro

Telegrafi - 15.04.2019

Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, në një konferencë për medie, ka folur rreth nevojës urgjente të ngritjes së pagës minimale në vend, gjë e cila nuk ka ndodhur prej vitit 2011, ...