TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sot dita e të vërtetës, Skënderbeu “kryqëzon gishtat” për një vendim pozitiv të CAS-it

SuperSport - 12.07.2019

Ishte 29 marsi i vitit 2018, kur Komisioni i Kontrollit, Etikës dhe Disiplinës në UEFA dënoi Skënderbeun me 10 vite pezullim nga aktivitetet europiane dhe një milionë euro gjobë, pas akuzave të ...

Ditë historike për Skënderbeun, CAS sot jep vendimin final

Albeu.com - 12.07.2019

E premte, 12 korrik 2019. Ditë historike për Skënderbeun dhe futbollin shqiptar. Skuadra korçare është njoftuar nga Gjykata e Arbitrazhit Sportiv, CAS se sot do të ketë një vendim për dënimin e ...

Futbolli shqiptar në ethe, CAS merr vendimin për Skënderbeun

Botasot - 12.07.2019

Pritjes i ka ardhur fundi dhe sot do të mësohet vendimi përfundimtar për ekipin e Skënderbeut. Vendimi i CAS-it për korçarët ishte shtyrë shumë, ndërsa sipas asaj që ka publikuar vetë klubi bëhet me ...

12 korriku, dita e së vërtetës, Skënderbeu do të mësojë të ardhmen

RTSH - 11.07.2019

Merkatoja e Skënderbeut, e ardhmja e klubit dhe skuadrës, fizionomia e Superiores, por ndoshta edhe fati i skuadrave të tjera të futbollit shqiptar është i lidhur në mënyrë të drejtpërdrejtë me datën ...

Skënderbeu në ankth, CAS brenda 48 orëve do të japë verdiktin final

Albeu.com - 10.07.2019

Mbeten më pak se 48 orë për të mbyllur odisenë e vuajtjeve të klubit të Skënderbeut. Pritja e korçarëve po shkon drejt fundit dhe optimizmi është prezent, pasi avokatët e ngarkuar nga klubit japin ...