TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bella Hadid i ‘braktis’ të gjithë, feston 23-vjetorin me familjen dhe këngëtaren e njohur shqiptare

Botasot - 10.10.2019

Bella Hadid ka festuar ditën e sotme 23-vjetorin e saj pranë njerëzve më të dashur. Modelja është fotografuar në qytetin e New York së bashku me motrën, Gigi Hadid, por dhe mamanë, Yolanda Hadid.

Gigi uron Bellën me imazhe të rralla nga fëmijëria

Botasot - 09.10.2019

Bella Hadid sot feston ditëlindjen. Modelja e njohur, Bella Hadid sot feston ditëlindjen, ajo mbushi plot 23 vjet jetë. Ajo me këtë rast ka pranuar urime të shumta, por padyshim se më të veçantat ...

Pas ndarjes nga Tyler Cameron, Gigi Hadid zgjedh qytetin e Manhattan për t’u larguar

Botasot - 08.10.2019

Modelja e njohur, Gigi Hadid është parë ditën e sotme duke kaluar kohë me mamanë e saj Yoalnda Hadid në Manhattan. Të dyja ishin veshur në ngjyrë të bardhë, duke tërhequr në një mënyrë vëmendjen e ...

Pas ndarjes nga Tyler Cameron, Gigi Hadid zgjedh qytetin e Manhattan për t’u larguar

Tetova Sot - 09.10.2019

Modelja e njohur, Gigi Hadid është parë ditën e sotme duke kaluar kohë me mamanë e saj Yoalnda Hadid në Manhattan. Të dyja ishin veshur në ngjyrë të bardhë, duke tërhequr në një mënyrë vëmendjen e ...

Gigi uron Bellën me imazhe të rralla nga fëmijëria

Flaka - 09.10.2019

Modelja e njohur, Bella Hadid sot feston ditëlindjen, ajo mbushi plot 23 vjet jetë Ajo me këtë rast ka pranuar urime të shumta, por padyshim se më të veçantat janë ato të familjes së saj.