TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gazeta Express zgjerohet edhe në Maqedoninë e Veriut, hap zyra në kryeqytet

Gazeta Express - 08.11.2019

Gazeta Express përveç se në Kosovë dhe në Shqipëri, është zgjeruar edhe në Maqedoninë e Veriut. Sonte është organizuar një koktej me rastin e hapjes solemne të zyrave të Express-it në Shkup, ku morën ...

Gazeta Express dhe T7 me seli edhe në Shkup

Flaka - 08.11.2019

Gazetari i njohur nga Kosova, Berat Buzhala, i cili është edhe themelues dhe pronar i Gazeta Expres dhe Televizionit T7 në Kosovë, sot ka qënë i pranishëm në Shkup.