TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Çfarë problemesh shkaktoi stuhia në Maqedoni?

Flaka - 14.05.2019

Reshje të shiut dhe erë të fuqishme kishte sot pasdite në Shkup, përcjell FLAKA. Pos që stuhia b%ri probleme në komunikacion në kryeqitet, ra edhe një dru në qendër të Shkupit, më saktësisht te parku ...

Pamje të frikshme/Stuhia “godet” Serbinë

BalkanWeb - 14.05.2019

Moti i keq ka përfshirë Serbinë. Reshje shiu, stuhi dhe breshër kanë përfshirë Serbinë, Bosnjë-Herzegovinën dhe Kroacinë. Mediat lokale në Vojvodinë njoftojnë se stuhia ka qenë e fortë dhe ka ...

Stuhia e fortë që bëri kaos në Serbi, vjen drejt RMV-së (Video)

Portalb - 14.05.2019

Stuhia me breshër dhe reshje të shiut përfshiu Serbinë pas Bosnjës dhe Kroacisë. Për më pak se një orë ka rënë shi me intensitet 30 litra për metër katror, njofton Vojvodina Meteo.

Stuhia “godet” Serbinë, pamje të frikshme nga moti i keq

LajmiFundit - 14.05.2019

Moti i keq ka përfshirë Serbinë. Reshje shiu, stuhi dhe breshër kanë përfshirë Serbinë, Bosnjë-Herzegovinën dhe Kroacinë. Mediat lokale në Vojvodinë njoftojnë se stuhia ka qenë e fortë dhe ka ...

Stuhia godet Serbinë, këto janë pamje apokaliptike

Gazeta Express - 14.05.2019

Stuhia me breshër dhe reshje të shiut përfshiu Serbinë pas Bosnjës dhe Kroacisë. Për më pak se një orë ka rënë shi me intensitet 30 litra për metër katror, njofton Vojvodina Meteo.

Stuhia godet Serbinë, këto janë pamje apokaliptike

Zeri - 14.05.2019

Stuhia me breshër dhe reshje të shiut përfshiu Serbinë pas Bosnjës dhe Kroacisë. Për më pak se një orë ka rënë shi me intensitet 30 litra për metër katror, njofton Vojvodina Meteo.

Stuhia godet Serbinë, këto janë pamje apokaliptike

Botasot - 14.05.2019

Stuhia me breshër dhe reshje të shiut përfshiu Serbinë pas Bosnjës dhe Kroacisë. Për më pak se një orë ka rënë shi me intensitet 30 litra për metër katror, njofton Vojvodina Meteo.

Stuhia e fortë godet Serbinë, dalin pamjet

Tetova Sot - 14.05.2019

Stuhia me breshër dhe reshje të shiut përfshiu Serbinë pas Bosnjës dhe Kroacisë. Për më pak se një orë ka rënë shi me intensitet 30 litra për metër katror, njofton Vojvodina Meteo.

Pamje të frikshme nga stuhia që ka goditur Serbinë (VIDEO)

Albeu.com - 14.05.2019

Stuhia me breshër dhe reshje të shiut përfshiu Serbinë pas Bosnjës dhe Kroacisë. Për më pak se një orë ka rënë shi me intensitet 30 litra për metër katror, njofton Vojvodina Meteo.

Stuhia e fortë godet Serbinë, dalin pamjet (VIDEO)

Ina - 14.05.2019

Stuhia me breshër dhe reshje të shiut përfshiu Serbinë pas Bosnjës dhe Kroacisë. Për më pak se një orë ka rënë shi me intensitet 30 litra për metër katror, njofton Vojvodina Meteo.