TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Trafiku ndërkombëtar/ U kapën në flagrancë në Muriqan me 15 kg kanabis, në pranga dy persona (Foto)

LajmiFundit - 17.02.2017

Policia Kufitare në Muriqan ka goditur një tjetër rast të “Trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike”, duke sekuestruar rreth 15 KG lëndë e dyshuar si narkotike “Cannabis Sattiva”.

Dy të arrestuar në Muriqan për trafik droge

Top Channel - 17.02.2017

Dy persona janë vënë në pranga nga policia ditën e sotme pasi iu gjet drogë në automjetin me të cilin po udhëtonin në doganën e Muriqanit. Policia ka bërë të ditur se personat e ndaluar janë ...

Gruaja nga Tirana dhe shoferi durrsak kapen në kufi, do trafikonin drogë!

Gazeta Express - 17.02.2017

Dy persona u vunë në pranga, mes të cilëve edhe një grua, pasi u kapën nga policia kufitare në tentativë për të trafikuar lëndë narkotike jashtë Shqipërisë.

Drogë drejt BE, kapen në kufi gruaja dhe i riu

Mapo - 17.02.2017

15 kilogramë kanabis, me destinacion vendet e bashkimit Europian janë kapur nga policia e Shkodrës, ndërsa në pranga kanë përfunduar dy persona. Të arrestuarit janë Valbona Rustemi, 46 – vjeçe, ...

15 kg hashash e fshehur në makinë, arrestohet 46-vjeçarja dhe 29-vjeçari

Botasot - 17.02.2017

Një tjetër rast i trafikut të drogës është goditur nga policia, kësaj radhe në doganën e Muriqanit në Shkodër. Dy persona janë arrestuar, të cilët udhëtonin me makinë për të dalë nga kufiri shqiptar.

Nuk do ta besoni ku i fshehën 15 kg drogë/ Gruaja dhe i riu arrestohen në kufi (Foto)

BalkanWeb - 17.02.2017

SHKODER- Policia në pikën kufitare të Muriqanit ka arrestuar sot një grua dhe një djalë të ri që udhëtonin me një makinë “Peugeot” drejt vendeve të BE-së të cilën e kishin mbushur plot me drogë.

?Çifti? shqiptar kapen në kufi, do trafikonin drogë!

Albeu.com - 17.02.2017

Dy persona u vunë në pranga, mes të cilëve edhe një grua, pasi u kapën nga policia kufitare në tentativë për të trafikuar lëndë narkotike jashtë Shqipërisë.

Kapen 15 kg kanabis në Muriqan, droga u gjet e fshehur në një “Peugeot”

Ora news - 17.02.2017

Sekuestrohen 15 kg kanabis në pikën kufitare të Muriqanit. Lënda narkotike u gjet e fshehur në një automjet tip “Peugeot”. Policia arrestoi drejtuesin e mjetit dhe një 46-vjeçare që e shoqëronte.

FOTOT/ 26 vjeçari dhe 46 vjeçarja “modifikojnë” makinën për të kaluar kanabisin, por…

Java News - 17.02.2017

Dy persona u vunë në pranga, mes të cilëve edhe një grua, pasi u kapën nga policia kufitare në tentativë për të trafikuar lëndë narkotike jashtë Shqipërisë.

Udhëtonin me 15 kg drogë në makinë/ Arrestohen gjatë kontrollit kufitar

SOT - 17.02.2017

Aldo Lajthia dhe Valbona Rustemi u arrestuan gjatë kontrollit të detajuar, të ushtruar në vijën e dytë nga shërbimet e Policisë Kufitare në dalje të Republikës së Shqipërisë, pasi udhëtonin me 15 kg ...