TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Motosport

Dovizioso ka fituar garën e parë të Moto GP

Alsat - parë: 6 orë

Dovizioso ka fituar garën e parë të MotoGP të zhvilluar në Katar duke lënë mbrapa Markezin dhe Rosin, të cilët kanë zënë respekltivisht vendin e dytë dhe të tretë.

Moto GP, Doviciozo lë pas vetes Markez dhe Rossin

InfoSport

Triumfon Dovizioso, kalon në finish spanjollin Marquez

SuperSport

Dovizioso fiton garën për Çmimin e madh të Katarit

Telegrafi

Tetova Sot Shqipmedia Almakos Koha.net

8 artikuj të ndërlidhur »

Zyrtare: Rossi te Yamaha deri në vitin 2020

Telegrafi - 15.03.2018

Lajmi qarkullonte prej dy javësh, por tashmë është zyrtar. Valentino Rossi dhe Yamaha do të vazhdojnë së bashku deri edhe për dy vite të tjera. Ishte vetë skuadra e Yamahas që e zyrtarizoi ...

Motodays 2018, vazja seksi mbi motorë spektakolarë (Foto)

Sportisot - 15.03.2018

Motodays e festoi në mënyrë të veçantë edicionin e 10-të, duke u dhuruar spektakël të apasionuarve të motorëve me disa krijesa të mrekullueshme prej metali, por jo vetëm.