TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Motosport

Veronica Valle: Hamilton ishte i fiksuar me seksin tresh dhe nuk donte që…

BalkanWeb - parë: 11 orë

Veronica Valle, ish e fejuara e pilotit të Formula 1, Lewis Hamilton, ka rrëfyer shumë të pathënë për britanikun në një intervistë për “the sun”. Përveç të tjerave modeljanuk ka mbajtur asgjë të ...

Ish e fejuara akuzon Hamilton: Njeri me personalitet të dyfishtë

Zhurnal

E akuzon ish të dashurin se e ka detyruar të bej marrëdhënie në treshe!!Foto

Sportisot
3 artikuj të ndërlidhur »

MotoGP, Ducati prezanton motorin e ri

InfoSport - 15.01.2018

Ducati ka prezantuar motorin e ri me të cilin Andrea Dovizioso dhe Jorge Lorenzo do të garojnë në MotoGP këtë vit. “Me një Andrea Dovizioso nënkampion bote, i aftë për rezultate të jashtëzakonshme që ...