TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Futboll

Tripleta e 50-të e Ronaldo-s për fitore ndaj Gironës

Alsat - parë: 6 orë

Real Madrid këtë herë nuk ka bërë hap fals duke fituar brenda në “Santiago Bernabeu” me rezultatin 6-3 ndaj Girona-s. Ishte një ndeshje që u sigurua në pjesën e dytë nga Real që vuajti në pjesën e ...

Formacioni i xhiros së 29-të në La Liga

Lajmi.net

Pas katër golave të CR7, kështu duket renditja e golashënuesve në La Liga

Lajmi.net

Reali fiton me goleadë, Ronaldo shënon katër gola

Lajmi.net

Lajmi.net Telegrafi InfoSport Telegrafi Gazeta Tema Lajmi.net Koha.net Telegrafi

20 artikuj të ndërlidhur »

Leicester 1:2 Chelsea, notat e lojtarëve

Lajmi.net - parë: 10 orë

Chelsea ka fituar në vazhdime ndaj Leicester Cityt me rezultat 1-2 dhe kështu u kualifikua në gjysmëfinale të FA Cup. Ishte një ndeshje e mirë dhe me shumë raste, por në fund më teje vazhduan Blutë ...

Chelsea kalon në gjysmëfinale të FA Cup

Lajmi.net

Eliminoi Leicester City-n, Chelsea në gjysmëfinale

SuperSport

Tërhiqet shorti i FA Cup, këto janë përballjet gjysmëfinale

Lajmi.net

Telegrafi Telegrafi Lajmi.net Koha.net Lajmi.net Koha.net Tetova Sot Lajmi.net

35 artikuj të ndërlidhur »

Ndalet Bayern Munchen

LajmiFundit - parë: 8 orë

RB Leipzig ka shënuar fitore të papritur kundër liderit të tabelës Bayern Munich me rezultat 2:1, në kuadër të javës 27 të Bundesligës gjermane në futboll.

RB Leipzig 2:1 Bayern Munich, notat e lojtarëve

Lajmi.net

RB Leipzig 2-1 Bayern: Notat e lojtarëve, Keita më i miri

Telegrafi

RB Leipzig e fiton derbin ndaj Bayernit

Lajmi.net

Telegrafi SuperSport BalkanWeb Koha.net VeqSport Telegrafi Tetova Sot Almakos

17 artikuj të ndërlidhur »

Gattuso: Pa VAR-in ndoshta s’do të kishim fituar

SuperSport - parë: 8 orë

Milani siguroi ndaj Chievos në “San Siro” fitoren e pestë radhazi në Serinë A, sukses që e mban në garë për një vend në zonën Champions. Në përfundim të këtij takimi, trajneri kuqezi, Ivan Gennaro ...

Gattuso: Nuk mund të bëjmë gabime nëse duam një vend të Ligës së Kampionëve

Telegrafi

Përmbysje e çmendur në "San Siro", Milan i afrohet Championsit

SOT

Gattuso flet pas fitores dramatike ndaj Chievos

Lajmi.net

Lajmi.net Lajmi.net Telegrafi Lajmi.net Telegrafi BalkanWeb Lajmi.net Albeu.com

38 artikuj të ndërlidhur »

Neymar nuk ‘ngopet’. Kërkon rritje page, përndryshe…

Sportisot - parë: 9 orë

Nuk ka ditë që në media të mos flitet për Neymar dhe kapriçot e tij. Këtë radhë, ajo që e ka vënë në qendër të vëmendjes sulmuesin brazilian është britanikja “The Times”, sipas së cilës, Neymar ka ...

Neymari kushtëzon PSG-në, kërkon 1.13 milion euro në javë

Koha.net

Neymar e tepron, kërkon dyfishim page për të qëndruar

Albeu.com

Neymar i vë kusht PSG-së për të qëndruar në klub

Gazeta Express

Java News VeqSport Koha.net BalkanWeb Java News Albeu.com Telegrafi Shqipmedia

32 artikuj të ndërlidhur »

FA Kupa, Junajtedi sfidon Totenhamin

Alsat - parë: 6 orë

Mançester Junajted do të ketë përball Totenhamin në sfidën e gjysmëfinales të FA Kupës , që do të zhvillohet në stadiumin “Uembli”. Në sfidën tjetër, Çellsi, që eliminoi Lesterin pas kohës shtesë, do ...

Çiftet gjysmëfinaliste të FA Kupës

InfoSport

Çelzi pas 36 viteve kualifikohet në gjysmëfinale të FA Kupës (VIDEO)

InfoSport

Junajtedi kalon në gjysmëfinale të FA Kupës, Murinjo sërish në qendër të vëmendjes (VIDEO)

InfoSport
4 artikuj të ndërlidhur »

Vjen dhe goli i parë i Shalës te Lyngby Bldklub në Danimarkë

Telegrafi - parë: 6 orë

Pas paraqitjeve të mirë në mesfushë, erdhi dhe goli për Herolind Shalën me fanellën e Lyngby Bldklub. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës shënoi nga pika e bardhë (69′) dhe kaloi skuadrën e tij në ...

Mesfushori kosovar shënon golin e parë me fanellën e ekipit danez

LajmiFundit

Vjen dhe goli i parë i Shalës te Lyngby Bldklub në Danimarkë

Almakos
3 artikuj të ndërlidhur »