TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Juventusi e fiton derbin e qytetit ndaj Torinos

Ina - parë: 6 orë

Juventusi e filloi për mrekulli takimin, duke kaluar në epërsi që në minutën e 16-të përmes Paulo Dybalas, dhe gjithçka u lehtësua kur Daniele Baselli i Torinos, u ndëshkua me karton të kuq në ...

Juventus dhe Napoli, “pa frena”

SuperSport

Vlerësimet e lojtarëve: Juventus 4-0 Torino (VIDEO)

Lajmi.net

Juventusi e fiton derbin e Torinos (VIDEO)

Lajmi.net

Juventus 4-0 Torino: Notat e lojtarëve, Pjanic më i miri (Foto)

Telegrafi

Telegrafi Lajmi.net Lajmi.net Telegrafi Lajmi.net Lajmi.net Telegrafi Telegrafi

39 artikuj të ndërlidhur »
Futboll »

Liverpooli mposht Leicesterin (VIDEO)

Albeu.com - parë: 6 orë

Liverpool ka shënuar një fitore të vështirë prej 3-2, në udhëtim te Leicesteri . “The Reds” e filluan mirë takimin duke kaluar në epërsi 2-0, me golat e Mohamed Salah (15') dhe Coutinho (23'), por ...

Coutinho shënon golin e vitit në Angli, shikoje 100 herë këtë supergol (VIDEO)

Portalb

Liverpoolit i takon drama e ‘King Power Stadium’ (VIDEO)

Lajmi.net

Telegrafi Koha.net Lajmi.net Telegrafi Lajmi.net Lajmi.net Telegrafi Lajmi.net

23 artikuj të ndërlidhur »

Ceballos nderon Realin, Alaves 6 humbje radhazi

SuperSport - parë: 9 orë

Fitore e vështirë e Realit të Madridit në transfertë me Deportivo Alaves, skuadër që tashmë do të drejtohet nga Gianni De Biasi, që për shkak të kohës së pamjaftueshme për të zhvilluar qoftë një ...

Zidane: Ronaldo është i rëndësishëm, mund të luajë në shumë pozicione

Telegrafi

Real Madrid fiton me vështirësi me Alaves

Durres Lajm

Telegrafi Lajmi.net Ina Telegrafi Lajmi.net Telegrafi Koha.net Lajmi.net

50 artikuj të ndërlidhur »

Southampton 0-1 Man Utd, notat e lojtarëve (FOTO)

Lajmi.net - parë: 10 orë

. Manchester United ka mbajtur hapin me Manchester Cityn në Premierligë. ‘Djajtë e Kuq’ kanë mposhtur 0-1 në udhëtim Southamptonin. Heroi i Manchester Unitedit, ishte sulmuesi Romelu Lukaku, me një ...

Fitojnë Unitedi dhe City (VIDEO)

Lajmi.net

Manchester United vazhdon me fitore (Video)

Ina

Telegrafi Telegrafi Koha.net Lajmi.net Lajmi.net Telegrafi VeqSport Telegrafi

17 artikuj të ndërlidhur »
Basketboll »

Golden State, Curry: Nuk e takoj presidentin Trump

SuperSport - parë: 15 orë

Do të duhej të ishte dita e parë e shkollës për Golden State Warriors që u prezantua përpara mediave për nisjen e përgatitjeve të sezonit të ri, por mjaftoi shumë pak që të kthehej në një ditë ...

Curry bojkoton presidentin Trump: Nuk shkoj në shtëpinë e bardhë

Telegrafi

Curry bojkoton presidentin Trump: Nuk shkoj në shtëpinë e bardhë

Almakos
3 artikuj të ndërlidhur »

Prishtinën e presin edhe shumë ndeshje të forta

Koha.net - parë: 19 orë

Udhëtimi i gjatë i Sigal Prishtinës në Bjellorusi nuk doli të jetë i suksesshëm, shkruan sot Koha Ditore. Kampionia e Kosovës në basketboll, të enjten mbrëma pësoi 89:74 nga Tsmoki-Minsk në ndeshjen ...

Sigal Prishtina eliminohet prej kualifikimeve të Ligës së Kampionëve

Telegrafi

Prishtina kërkon mrekullinë në Minsk, u duhet fitore me tetë pikë epërsi

Telegrafi

Telegrafi Telegrafi Almakos

6 artikuj të ndërlidhur »

Hidhe shorti për sezonin e ri: Dy derbi në xhiron e parë të basketbollit

Telegrafi - 22.09.2017

Sot është hedhur shorti për sezonin e ri të kampionatit basketbollistik të Kosovës. Tifozët e basketbollit do të kenë mundësi të shohim qysh në javën e parë dy derbi.

Hidhe shorti për sezonin e ri: Dy derbi në xhiron e parë të basketbollit

Almakos

Superliga e basketbollit starton me dy ndeshje derbi

Lajmi.net
3 artikuj të ndërlidhur »
Motosport »

Pole i Vinales në Aragon, super Rossi, renditet i 3-ti

SuperSport - parë: 12 orë

Vetëm 23 ditë pas dëmtimit në këmbën e djathtë, ku pësoi frakturën e tibias dhe peronit Valentino Rossi siguron një rezultat të jashtëzakonshëm në provat zyrtare të Spanjës, ku 7 herë kampioni i ...

Pole i Vinales në Aragon, super Rossi, renditet i 3-ti

Botasot

Rossi zbret në pistën e Aragon

SuperSport

SuperSport Alb Portali Top Channel Albeu.com

7 artikuj të ndërlidhur »

Michael Schumacher do të dërgohet për shërim në SHBA

Telegrafi - parë: 17 orë

Flitet se do të ketë ndryshime për Michael Schumacherin. Sipas mediave gjermane, ish-kampioni i “Ferrari” do të transferohet nga Gjermania në Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Michael Schumacher do të dërgohet për shërim në SHBA

Almakos

Çfarë po i ndodh Schumacherit? Vjen lajmi i fundit nga legjenda gjermane…

Mapo

BalkanWeb Lajmi.net Botasot Alb Portali

7 artikuj të ndërlidhur »

Alonso qëndron dhe rinovon me McLaren

SuperSport - 21.09.2017

Fernando Alonso është shumë pranë rinovimit me McLaren. Konfirmimi vjen nga shefi i garave të skuadrës angleze Eric Boullier. Piloti spanjoll kishte deklaruar shpeshherë në media se nëse McLaren do ...

McLaren kthehet me një makinë të veçantë (Foto)

Top Channel

Alonso shumë pranë rinovimit me McLaren

InfoSport

Shqipmedia Lajmi.net Mapo

6 artikuj të ndërlidhur »
Sporte te tjera »

Një tjetër triumf! Geta Beqa e para në “Bikini Wellness” të Barcelonës (Foto/Video)

Telegrafi - parë: 11 orë

Bodybuilderja Geta Beqa-Ahmeti ka shënuar një tjetër fitore në karrierën e saj. Ajo ka arritur të fitojë vendin e parë në ‘Bikini Wellness Fitness’, kompeticionin e zhvilluar new Barcelonë të Spanjës.

Kosovarja fiton medaljen e artë në “Arnold Classic Europe 2017” (FOTO)

Lajmi.net

Beqa-Ahmeti fituese e medaljes së artë në ‘Arnold Classic Europe 2017’

Botasot

Almakos Alb Portali Koha.net

6 artikuj të ndërlidhur »

Brenda “kështjellës” 21 milionëshe të Floyd Mayweatherit

Koha.net - parë: 15 orë

Për shumicën e njerëzve, të kesh një pallat në Las Vegas apo Miami do të mjaftonte, por Floyd Mayweather nuk është si shumica. Boksieri amerikan i pamposhtur, ish-kampioni i pesëfishtë botëror, është ...

FOTOT/ Vila përrallore e Mayweather që vlen 25 mln $

Java News

Brenda shtëpisë së ëndrrave të Floyd Mayweather (FOTO)

Lajmi.net

Zhurnal Top Channel Telegrafi Albeu.com Java News Mapo Almakos Shqipmedia

11 artikuj të ndërlidhur »

Zyrtare: Rimeç mes David Haye dhe Tony Bellew me 17 dhjetor

Telegrafi - 22.09.2017

David Haye ka kohë që kërkon revansh ndaj Tony Bellew që e kishte mposhtur para disa muajsh. Tashëm boksierët kanë arritur marrëveshje dhe është zyrtarizuar dueli i ri mes dy boksierëve britanikë.

ZYRTARE: Haye – Bellew, lajmi i madh për të gjithë tifozët e boksit

Lajmi.net

Zyrtare: Rimeç mes David Haye dhe Tony Bellew me 17 dhjetor

Almakos
3 artikuj të ndërlidhur »

« Lajme

Luan Krasniqi: Ja kush duhet t’i fitojл zgjedhjet nл Gjermani

Botasot - parë: 6 orë

Luan Krasniqi mbështet Angela Merkelin për kancelare të Gjermanisë. Ish-boksieri shqiptar me famë botërore Luan Krasniqi edhe një herë ka shprehur mbështetjen e tij Angela Merkelin, e cila po kërkon ...

Qëndrimet e kandidatëve për kancelar të Gjermanisë ndaj Kosovës. Merkel vs. Schulz

Lajmi.net

Thaçi: S’na takon të përzihemi në zgjedhjet e huaja, mirënjohës përgjithmonë Merkelit

Lajmi.net

Respublica Ina Gazeta Express Lajmi.net Ina Top Channel Albeu.com Lajmi.net

47 artikuj të ndërlidhur »

Në vitin 2019 do të ketë regjistrim të popullsisë në Maqedoni ?!

Telegrafi - parë: 9 orë

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev premtoi se do të ketë regjistrim të popullsisë në Maqedoni në vitin 2019, tha Metodija Kolovski nga Diaspora e Bashkuar Maqedonase në SHBA pas ...

Zaev konfirmon bashkëpunimin me BDI-në për zgjedhjet lokale

Telegrafi

Zaev: Ligji për gjuhët, nevojë e qytetarëve

Almakos

Zhurnal Zhurnal Ina Ina Alb Portali Portalb Portalb Telegrafi

49 artikuj të ndërlidhur »
Argëtim »

Çfarë thotë Marina për mjekrën e Getit

Albeu.com - parë: 6 orë

Moderatorja e njohur Marina Vjollca ishte e ftuar sot në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan. Gjatë emisionit Marina zbuloi se ajo çfarë e acaron tek mjekra e Getit janë pikërisht produktet e ...

Marina Vjollca rrëfehet pas dasmës: Geti më kërkoi të sillem si grua e martuar

SOT

Marina Vjollca tregon se si u nda me "Procesin Sportiv"

Albeu.com

BalkanWeb BalkanWeb BalkanWeb Durres Lajm Durres Lajm Gazeta Express Gazeta Express Gazeta Express

22 artikuj të ndërlidhur »

A e dini pse në zinxhirin e xhinseve shkruan ‘YKK’?

Lajm - parë: 10 orë

Nëse e shikoni zinxhirin e xhinseve tani, shanset janë që tri shkronja janë të gdhendura në të që thonë: “YKK”. Këto nuk janë inicialet e shpikësit të zinxhirit – emri i tij ishte Whitcomb L.

Ne dimë diçka që ju nuk e dini për zinxhirin e xhinseve tuaja

Gazeta Express

A e dini pse në zinxhirin e xhinseve shkruan ‘YKK’?

Gazeta Express

Mapo

4 artikuj të ndërlidhur »

A po vjen planeti Nibiru për të shkatërruar Tokën?

Ora news - parë: 11 orë

Ndërkohë që shumica e njerëzve janë më të shqetësuar për ndonjë luftë të mundshme bërthamore për shkak të akuzave të vazhdueshme midis Donald Tramp dhe liderit komunist të Koresë së Veriut, të tjerë ...

As që bëhet fjalë! Bota nuk do të shkatërrohet sot

Albeu.com

Teoricieni i famshëm "shtyn" fundin e botës, bëhet objekt talljesh në rrjetet sociale

Albeu.com

Mapo Gazeta Express Telegrafi Koha.net Albeu.com Gazeta Express Koha.net BalkanWeb

21 artikuj të ndërlidhur »